• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » ۳۵ میلیارد ریال برای طرح های حوزه بهداشت شهرستان مهاباد هزینه شده است
  کد خبر : 1961555

  ۳۵ میلیارد ریال برای طرح های حوزه بهداشت شهرستان مهاباد هزینه شده است

  ۳۵ میلیارد ریال برای طرح های حوزه بهداشت شهرستان مهاباد هزینه شده استReviewed by on Dec 28Rating: سامرند مرزنگ روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان مهاباد یکهزار و ۷۶۰ متر مربع به فضای فیزیکی مرکز بهداشت اضافه شده و حدود ۵۰۰۰ متر مربع…

  ۳۵ میلیارد ریال برای طرح های حوزه بهداشت شهرستان مهاباد هزینه شده استReviewed by on Dec 28Rating:

  سامرند مرزنگ روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان مهاباد یکهزار و ۷۶۰ متر مربع به فضای فیزیکی مرکز بهداشت اضافه شده و حدود ۵۰۰۰ متر مربع نیز بازسازی و نوسازی شده است.
  وی افزود:در ۶ باب خانه بهداشت روستاهای برده رشان، حاجی خوش، سرتان، گاگش سفلی، میرسه و گوگ تپه هر کدام در زمینی به مساحت ۹۰ متر مربع تعمیرات اساسی، بازسازی و استانداردسازی با هزینه حدود ۵ میلیارد ریال ساخته شده است.
  مرزنگ گفت: بهسازی و نوسازی فضای فیزیکی مراکز سلامت روستایی کانی سیب، کوشکدره، کاولان، قمطره، گوگ تپه و مرکز سلامت شهری بداق سلطان هر کدام با مساحت متوسط ۵۰۰ متر مربع و به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال انجام شده و در کل به ارزش ۳ میلیارد ریال اعتبار برای این مراکز هزینه شده است.
  مرزنگ گفت: ساخت مرکز سلامت شهری و روستایی خلیفان در ۲ طبقه در زمینی با زیر بنای ۶۰۰ متر مربع و صرف اعتبار حدود ۸ میلیارد ریال به اتمام رسیده و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
  وی افزود: بازسازی و استاندارد سازی مرکز آموزش بهورزی در زمینی با زیر بنای ۴۵۰ متر مربع و در ۲ طبقه به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال، اخذ مجوز راه اندازی مرکز سلامت شهری و روستایی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به نام مرکز سلامت صبا و نیز اخذ مجوز مرکز سلامت شهری و روستایی فرهنگیان در زمینی به مساحت ۹۸۰ مترمربع و اعتبار ۱۳ میلیارد ریال که در مراحل اولیه ساخت است از دیگر اقدامات شبکه بهداشت و درمان مهاباد است.
  وی اظهار کرد: از جمله اقدامات انجام گرفته دیگر می توان به اخذ مجوز ساخت ۲ خانه بهداشت در قره بلاغ و کله کاوی ساخت ۲ مرکز جامعه به نام فرهنگیان و محسن شافعی و ۴ پایگاه سلامت در سطح شهرستان اشاره کرد.
  شهرستان مهاباد با بیش از ۲۳۰ هزار نفر جمعیت دارای یک بیمارستان بوده و در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
  مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و مهاباد را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irna_newsmahabad@ دریافت کنید.
  ۳۰۹۳**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.