• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اثرات تخریبی فتنه ۸۸ کمتر از دوران جنگ نبود/ جعبه سیاه فتنه هنوز به درستی باز نشده است
  کد خبر : 1961532

  اثرات تخریبی فتنه ۸۸ کمتر از دوران جنگ نبود/ جعبه سیاه فتنه هنوز به درستی باز نشده است

  اثرات تخریبی فتنه ۸۸ کمتر از دوران جنگ نبود/ جعبه سیاه فتنه هنوز به درستی باز نشده استReviewed by on Dec 28Rating: محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: حوادث فتنه ۸۸ اثرات تخریبی بسیاری برای کشور به همراه داشت که می‌توان گفت پیامد‌های منفی آن اگر بیشتر از دوران…

  اثرات تخریبی فتنه ۸۸ کمتر از دوران جنگ نبود/ جعبه سیاه فتنه هنوز به درستی باز نشده استReviewed by on Dec 28Rating:

  محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: حوادث فتنه ۸۸ اثرات تخریبی بسیاری برای کشور به همراه داشت که می‌توان گفت پیامد‌های منفی آن اگر بیشتر از دوران جنگ نبود، کمتر از آن هم نبود.

  وی ادامه داد: فتنه ۸۸ برای کشور بسیار گران تمام شد، در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و روابط بین‌الملل اثرات تخریبی زیادی به همراه داشت که باعث شد کشور در برخی از بخش‌ها با مشکل مواجه شود.

  عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور ۴۰ میلیون مردم ایران در پای صندوق‌های اخذ رای سرمایه ارزشمندی بود که اگر حوادث فتنه رقم نمی‌خورد می‌توانست جایگاه ایران را در عرصه‌های بین‌المللی و جهانی بهبود بخشیده و فرصت‌های بسیاری را پیش روی کشور باز کند.

  آصفری افزود: اگر امروز عده‌ای خائن به خود اجازه می‌دهند دست دوستی به سوی دشمنان نظام دراز کرده و برای دشمن درجه یک کشور نامه بنویسند، به دلیل این است که این افراد در حماسه نهم دی ماه سیلی محکمی از نظام خورده و نتوانستند به اهداف پلید و شیطانی خود دست پیدا کنند.

  وی با تاکید بر اینکه نباید به سادگی از کنار حوادث ۸۸ عبور کرد، بیان کرد: حوادث ۸۸ باید به صورت دقیق مورد کارشناسی و آسیب‌شناسی قرار گیرد، نباید به راحتی از کنار آن گذشت، هنوز جعبه سیاه فتنه ۸۸ به درستی باز نشده است.

  عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حماسه تاریخی ۹ دی نیز نباید از یادها برود و نیاز به بازشناسی دارد، گفت: ۹ دی نشان داد که انقلاب اسلامی از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است، چراکه حضور مردم و لبیک‌گویی ملت به ندای رهبر طومار فتنه‌گران را در هم پیچید.

  آصفری اظهار کرد: حماسه نهم دی ماه رخدادی بود که با کمترین تبلیغات شکل گرفت و باید همواره از آن به عنوان یک حماسه تاریخی یاد کرد.

  وی با تاکید بر اینکه فتنه هنوز خاموش نشده است، بیان کرد: دشمن هیچ‌گاه دست از فتنه علیه نظام بر نخواهد داشت، کسانی که می‌گویند فتنه تمام شده است، یا درک درستی از آن ندارند و یا آگاهانه خود را به ناآگاهی می‌زنند، چرا که می‌بینیم پس‌مانده‌های فتنه و شکست خوردگان سیاسی دیروز، به عامل اصلی فتنه نامه نوشته و برای ایران طراحی نقشه می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.