• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پنجمین جلسه فرهنگ عمومی املش برگزار شد
  کد خبر : 1961523

  پنجمین جلسه فرهنگ عمومی املش برگزار شد

  پنجمین جلسه فرهنگ عمومی املش برگزار شدReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا، امام جمعه املش عصر سه شنبه در این جلسه گفت: برای ‌دستیابی ‌به‌ قله‌های ‌فکری ‌و فرهنگی‌ از همه‌ ابزارها باید استفاده ‌شود.وی ‌ادامه‌داد: ‌اگر همه ‌نهادها در بالندگی ‌فرهنگ ‌جامعه ‌تلاش‌ کنند ‌ و…

  پنجمین جلسه فرهنگ عمومی املش برگزار شدReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا، امام جمعه املش عصر سه شنبه در این جلسه گفت: برای ‌دستیابی ‌به‌ قله‌های ‌فکری ‌و فرهنگی‌ از همه‌ ابزارها باید استفاده ‌شود.
  وی ‌ادامه‌داد: ‌اگر همه ‌نهادها در بالندگی ‌فرهنگ ‌جامعه ‌تلاش‌ کنند ‌ و در زدودن‌ آسیب‌های ‌اجتماعی‌ یکدست شوند؛ ‌آلودگی ها از بین خواهد رفت.
  یونس‌ ‌محمودی فرماندار املش نیز ‌گفت‌: برای ‌مقابله ‌با پیامدهای ناشی از پدیده مضموم ‌موادمخدر، ‌همایشی ‌برگزار کردیم که ‌در آن،‌ ‌راهکارها تعریف و ‌کارگروه ‌فرهنگی اجتماعی ‌‌تشکیل شد.
  وی بیان کرد: قرار است‌ هر ماه ‌این کارگروه، ‌دغدغه های ‌فرهنگی‌اجتماعی ‌شهرستان را پیگیری ‌ و مشکلات را آسیب شناسی و برای رفع آنها چاره اندیشی کند.
  ایرج ‌امیری‌ رئیس دادگستری‌ املش‌ نیز گفت: ‌دغدغه های‌اجتماعی، ‌دغدغه همه‌ مدیران‌ و مردم است و ما برای ‌پیشگیری ‌از رواج مصرف مواد مخدر، برای‌ افراد سابقه‌دار احکام ‌شدید قضایی صادر‌ می کنیم‌‌.
  وی ادامه‌داد: فاصله گرفتن‌ از معنویت‌، یکی‌ از عوامل اصلی در ابتلا‌به ‌مواد مخدر است لذا برای حل ‌آن‌ باید آموزش‌ را در مهدکودک ها، ‌مدارس ‌ و دانشگاه ها شروع کرده و مهارت های زندگی را به افراد یاد دهیم.
  شهرستان املش با دو بخش مرکزی و رانکوه، در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
  خبرنگار: علیرضا جهانی**انتشاردهنده: کبیری
  ۷۲۹۱/۲۰۰۷

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.