• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بهره مندی ٩٠٠ هزار هرمزگانی از ١٨ خدمت متنوع تامین اجتماعی
  کد خبر : 1961521

  بهره مندی ٩٠٠ هزار هرمزگانی از ١٨ خدمت متنوع تامین اجتماعی

  بهره مندی ٩٠٠ هزار هرمزگانی از ١٨ خدمت متنوع تامین اجتماعیReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبر گزاری برنا در هرمزگان ، نشست شورای اداری تامین اجتماعی هرمزگان به منظور بررسی مشکلات شعب، تجزیه و تحلیل عملکردی شاخص های بیمه ای و مالی و همچنین تجزیه و تحلیل آخرین…

  بهره مندی ٩٠٠ هزار هرمزگانی از ١٨ خدمت متنوع تامین اجتماعیReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبر گزاری برنا در هرمزگان ، نشست شورای اداری تامین اجتماعی هرمزگان به منظور بررسی مشکلات شعب، تجزیه و تحلیل عملکردی شاخص های بیمه ای و مالی و همچنین تجزیه و تحلیل آخرین آمار پیشرفت خدمات برگزار شد.  

  در ابتدای این نشست، گزارش مسایل و مشکلات شعب در شهرستان ها توسط روسای شعب ارایه شد. در ادامه، آمار پیشرفت خدمات و تجزیه و تحلیل عملکرد و شاخص های عملکردی توسط کارشناسان ارشد استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

  همچنین معاونین مالی اداری و بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی استان هرمزگان نیز طی اظهاراتی به بیان گزارشی با محوریت تجزیه و تحلیل عملکردی در خصوص شاخص های بیمه ای و مالی پرداختند.

  در پایان، "سیدفاضل حیدری بلوکی" مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان با بیان اهداف استراتژیک این سازمان بیمه گر، پاکدستی و قانون مداری، برنامه محور بودن و با تدبیر عمل کردن را از جمله سیاست های کلان سازمان تامین اجتماعی دانست.

  وی دستاوردهای حاصل شده در عرصۀ خدمت رسانی به جمعیت تحت پوشش را ارزنده و رضایت بخش توصیف کرد و آنرا نتیجۀ همسویی و تلاش همه همکاران در تمامی واحدهای اجرایی دانست.

  حیدری بلوکی ضمن اشاره به بهره مندی حدود ٩٠٠ هزار نفر از جمعیت استان هرمزگان از ١٨ نوع خدمت ارایه شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، خاطرنشان کرد: این سازمان متعلق به همه نسلهاست و کانون امید اقشار مولد جامعه است؛ بر همین اساس، کارگران و مستمری بگیران آینده خود را در گروی استمرار خدمات بیمه ای و درمانی این سازمان می دانند که دامنه آن پیش از تولد و پس از مرگ گسترده شده است.‏

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.