• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تکدی گری زیبنده جلوه بصری شهرستان صحنه نیست/ وجود متکدیان چالش اجتماعی است
  کد خبر : 1961519

  تکدی گری زیبنده جلوه بصری شهرستان صحنه نیست/ وجود متکدیان چالش اجتماعی است

  تکدی گری زیبنده جلوه بصری شهرستان صحنه نیست/ وجود متکدیان چالش اجتماعی استReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از امروله، جلسه ساماندهی متکدیان و افراد ولگرد خیابانی شهرستان صحنه با حضور معاون فرماندار، نهاد های دولتی حمایت گر و جمعی از سازمان های…

  تکدی گری زیبنده جلوه بصری شهرستان صحنه نیست/ وجود متکدیان چالش اجتماعی استReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از امروله، جلسه ساماندهی متکدیان و افراد ولگرد خیابانی شهرستان صحنه با حضور معاون فرماندار، نهاد های دولتی حمایت گر و جمعی از سازمان های مردم نهاد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

   

  در این جلسه کرمعلی زارعی وجود متکدیان در جامعه یک چالش اجتماعی عنوان کرد و گفت: متاسفانه افراد در مواردی از روی فقر اقتصادی یا فرهنگی ممکن است وادار به کسب درآمد هایی از طرق غیرمتعارف و ناصواب گردند که مواردی از قبیل کلاشی و تکدی گری و استفاده ابزاری از زنان و کودکان و برانگیختن احساس ترحم مردم در جهت کسب منافع از این زمره می باشد.

   

  وی در ادامه  ضمن تشریح وظایف ارگان های مرتبط تصریح کرد: جایگاه والای انسان و لزوم حفظ شان و کرامت افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.

   

  زارعی خاطر نشان کرد: نکته حایز اهمیت در این خصوص این است که در شهری هم چون صحنه با ظرفیت و پتانسیل های موجود از جمله وجود انواع مختلف سازمان ها مردم نهاد(سمن ها)، خیریه های متعدد دولتی و مردمی،ادارات دولتی مختلف امدادی و حمایتی از جمله کمیته امداد وجود تکدی گری اصلا زیبنده جلوه بصری آن نیست.

   

  معاون فرمانداری شهرستان صحنه همچنین از شهروندان خواست کمک های خود را به نهاهای خیریه و کمیته امداد حضرت امام (ره) جهت کمک به نیازمندان واقعی اهدا نمایند.

   

  در این جلسه تصمیماتی در خصوص جمع آوری متکدیان و اسکان کارتون خواب ها گرفته شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.