• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ارائه ۶۰ مقاله تخصصی در همایش ملی “پایداری کسب‌وکار”
  کد خبر : 1961468

  ارائه ۶۰ مقاله تخصصی در همایش ملی “پایداری کسب‌وکار”

  ارائه ۶۰ مقاله تخصصی در همایش ملی “پایداری کسب‌وکار”Reviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایسنا، دکتر علی مهرابی در حاشیه برگزاری اولین همایش ملی پایداری کسب‌وکار (محیط‌زیست، جامعه و اقتصاد پایدار) که امروز، سه‌شنبه هفتم دی‌ماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز در حال برگزاری است، در…

  ارائه ۶۰ مقاله تخصصی در همایش ملی "پایداری کسب‌وکار"Reviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایسنا، دکتر علی مهرابی در حاشیه برگزاری اولین همایش ملی پایداری کسب‌وکار (محیط‌زیست، جامعه و اقتصاد پایدار) که امروز، سه‌شنبه هفتم دی‌ماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پایداری کسب‌وکار یکی از موضوعات مهم، جدید و موردنیاز روز در حوزه اقتصاد کشور است که کسب‌وکارهای کشور را از حیث پایداری و مؤلفه‌های مهم اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی موردتوجه قرار می‌دهد.

  وی افزود: برای آنکه سازمان‌های خرد و کلان اقتصادی و خدماتی بهتر بتوانند در شرایط موجود کشور و جهان به فعالیت‌ها و اهداف خود دست یابند باید مسائل اجتماعی و زیست‌محیطی را نیز در کنار مسائل اقتصادی در برنامه‌ریزی‌ها، تعیین اهداف و اولویت‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و هر آنچه به مدیریت یک سازمان و کسب‌وکار مربوط است، مدنظر قرار دهند.

  دبیر علمی همایش ملی پایداری کسب‌وکار (محیط‌زیست، جامعه و اقتصاد پایدار) با بیان اینکه با وجود تحولات بسیار در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی در جوامع و بخصوص حجم فعالیت‌های اقتصادی و مسائل زیست‌محیطی در استان، ضرورت برگزاری چنین همایشی احساس می‌شد، گفت: با توجه به این امر گروه مدیریت دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران از چند سال پیش به این مسئله توجه خاصی داشته و امسال اولین دوره همایش ملی پایداری کسب‌وکار را برنامه‌ریزی کرد.

  مهرابی با ابراز امیدواری از تداوم این تلاش‌ها و نتیجه دادن آن در موفقیت کسب‌وکارها افزود: در ابتدا تأکید بر مقالات تخصصی نداشتیم. اما مقالات کیفی خوبی به دبیرخانه همایش ارسال شد. تأکید برگزارکنندگان بر دعوت از صاحب‌نظران و اساتید برجسته کشور برای افزودن بر غنا و اعتبار علمی همایش و از سوی دیگر دعوت از سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط برای ایجاد یک هم‌افزایی در عرصه اجرایی بوده است.

  وی خاطرنشان کرد: بااین‌وجود درمجموع ۶۰ مقاله تخصصی به دبیرخانه ارسال شد که همه این مقالات با اصلاحاتی درمجموع مقالات همایش چاپ و همچنین در پایگاه‌های علمی کشور ازجمله سیویلیکا نمایه خواهند شد. همچنین برخی مقالات برتر نیز برای چاپ در مجلات علمی و پژوهشی معرفی می‌شوند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.