• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یک فعال سیاسی: رفتار سیاسی ایرانیان مانند رانندگی شان شده است
  کد خبر : 1961456

  یک فعال سیاسی: رفتار سیاسی ایرانیان مانند رانندگی شان شده است

  یک فعال سیاسی: رفتار سیاسی ایرانیان مانند رانندگی شان شده استReviewed by on Dec 28Rating: سیدمحسن بنی هاشمی شامگاه سه شنبه در نشست احزاب سیاسی مشهد با فرماندار این شهرستان افزود: گویا یادمان رفته که امری به نام بخشش هم وجود دارد و این روزها همواره به دنبال گرفتن برای خود هستیم نه دادن به…

  یک فعال سیاسی: رفتار سیاسی ایرانیان مانند رانندگی شان شده استReviewed by on Dec 28Rating:

  سیدمحسن بنی هاشمی شامگاه سه شنبه در نشست احزاب سیاسی مشهد با فرماندار این شهرستان افزود: گویا یادمان رفته که امری به نام بخشش هم وجود دارد و این روزها همواره به دنبال گرفتن برای خود هستیم نه دادن به دیگران.
  وی ادامه داد: یکی از رفتارهای غلط این روزهای ما ایرانیان در عرصه سیاست و اجتماع این است که عادت نکرده ایم گوش دهیم و همه اش به فکر جواب دادن و چگونه کوبیدن هستیم.
  این فعال سیاسی گفت: شیوه کار در کانالهای تلگرامی اینگونه شده که به سخن توجهی نمی شود و افراد یکدیگر را بدون توجه به جنس و ماهیت سخن یکدیگر می کوبند.
  وی افزود: خطای ۲۰ یا ۳۰ سال گذشته یک فرد را نباید مدام به روی وی آورد. چرا در سیاست و اجتماع نقاط افتراق را بزرگ می کنیم، نقاط اشتراک را به چشم نمی آوریم، دوست داشتن را تمرین نمی کنیم و دشمن داشتن را تمرین می کنیم؟
  دبیر سابق جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی ادامه داد: مشکل حاشیه نشینی از بزرگترین مشکلات شهر مشهد و به مثابه فرعی است که دارد اصل شهر را از بین می برد و راه حل این مساله این است که بدانیم چرا افراد از شهر و دیار خود به حاشیه شهر مشهد مهاجرت می کنند.
  وی گفت: باید ۱۰۰ کیلومتر اطراف مشهد را به عنوان شهر مشهد فرض کرد و در شهرهایی مثل چناران و فریمان ساماندهی، آبادی و کارآفرینی نمود.
  بنی هاشمی افزود: باید وضعیت را بگونه ای مدیریت کرد که نه تنها نیروی شهرهای اطراف مشهد به سمت حاشیه این شهر حرکت نکند بلکه بگونه ای باشد که از کلانشهر مشهد به سمت شهرهای اطراف بروند.
  ۱۹۲۲/۱۸۵۸**خبرنگار: کامیار اسماعیل پور **منتشرکننده: حسین کریم زاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.