• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشارکت ۱۷ سفارت خانه غربی در اغتشاشات فتنه ۸۸/ ۱۷۰ اطاق فکر در آمریکا روش های مقابله با ایران را تئوریزه می کردند
  کد خبر : 1961444

  مشارکت ۱۷ سفارت خانه غربی در اغتشاشات فتنه ۸۸/ ۱۷۰ اطاق فکر در آمریکا روش های مقابله با ایران را تئوریزه می کردند

  مشارکت ۱۷ سفارت خانه غربی در اغتشاشات فتنه ۸۸/ ۱۷۰ اطاق فکر در آمریکا روش های مقابله با ایران را تئوریزه می کردندReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس کیخایی در گفتگو با کلار، به نقش بیگانگان در فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت:…

  مشارکت ۱۷ سفارت خانه غربی در اغتشاشات فتنه ۸۸/ ۱۷۰ اطاق فکر در آمریکا روش های مقابله با ایران را تئوریزه می کردندReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس کیخایی در گفتگو با کلار، به نقش بیگانگان در فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: سالها قبل از ۸۸ برنامه ریزی و طراحی ایجاد اختلاف و اغتشاش در برنامه کاری سازمان سیا و کشورهای اروپایی قرار داشت که تحت عنوان جنبش سبز طرح ریزی شد.

  وی با بیان این که  دولت های غربی مناسب ترین زمان برای فتنه ۸۸ را انتخابات ریاست جمهوری دانستند، گفت: از مدت ها قبل با اجیر کردن افرادی در داخل  آموزش های لازم برای اجرای فتنه به آنها داده شد.

  کیخایی با اشاره به این که طبق اسناد و مدارک به دست آمده با شروع فتنه دست کم ۱۷ سفارت خانه غربی مستقیم وارد اغتشاشات شدند، گفت: سفارت خانه های غربی با دنبال کردن جلسات متعدد و بعضی نخبگان مخالف نظام در ناآرامی ها شرکت مستقیم داشتند.

  وی گفت: مراکز مرتبط با سازمان جاسوسی آمریکا که به طور ویژه روی ایران کار می کنند در یک گزارش بیانگر آن است که حداقل ۱۷۰ اطاق فکر در آمریکا روش های مقابله با ایران را تئوریزه و فورمولی می کردند.

  این کارشناس مسائل سیاسی گفت: درهمین راستا از بین جریانات ضد انقلاب فراری، سلطنت طلب ها، منافقین، ارازل و اوباش و از زنان فاسد در خیابانها و در حین اقدامات مجرمانه افرادی دستگیر شدند.

  وی با اشاره به این  که فتنه ۸۸ حدودا هفت ماه طول کشید و با بیان این که نظام صبر و حوصله به خرج داد تا چهره واقعی فتنه گران روشن شود، افزود: پس از آن در روز عاشورا با آتش زدن اموال و شعارهای ضد نظام و ولایت فقیه و شادی و هلهله در روز عاشورا مردم متوجه اهداف شوم آنها شدند.

  کیخایی با اشاره به این که پس از فتنه ۸۸ افراد خائن به مردم و نظام از دشمن خواستند تحریم ها را افزایش دهند و فشار بیشتری به ایران وارد کنند، افزود: با به وجود آمدن فتنه دشمن امیدوار شد و تحریم ها را به بهانه های مختلف بیشتر کرد.

  وی گفت: در روز ۹ دی وحدت مردم تبلور پیدا کرد و به صورت خودجوش در سراسر کشور به خیابانها آمدند و اعلام حمایت و دفاع از نظام و درخواست مجازات سران فتنه و فتنه گران شدند.

  کیخایی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری اگر عنایت خداوند نبود این ساز و کار سیاسی نمی توانست فتنه را خاموش کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.