• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » با جلب مشارکت مردم، تیم داری را به متولیان اصلی واگذار کنیم
  کد خبر : 1961436

  با جلب مشارکت مردم، تیم داری را به متولیان اصلی واگذار کنیم

  با جلب مشارکت مردم، تیم داری را به متولیان اصلی واگذار کنیمReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در دیدار با اعضای مجمع خیرین ورزش‌یار استان، اقتصاد پایدار ورزش را مستقل از اقتصاد دولتی دانست و افزود: امروزه انتخابات و…

  با جلب مشارکت مردم، تیم داری را به متولیان اصلی واگذار کنیمReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در دیدار با اعضای مجمع خیرین ورزش‌یار استان، اقتصاد پایدار ورزش را مستقل از اقتصاد دولتی دانست و افزود: امروزه انتخابات و عملکرد فدراسیون ها نیز در دنیا برای خود قوانین مستقلی از دولت دارند.
  وی افزود: هزینه ورزش باید در سبد هزینه خانوارها قرار گیرد و تا زمانیکه هزینه ورزش همچون خوراک، پوشاک، تفریح و .. در هزینه‌های اساسی خانوار نباشد، وابستگی ورزش به اقتصاد دولتی از بین نخواهد رفت.
  استاندار زنجان با بیان اینکه امروزه ورزش در دنیا به بنگاه اقتصادی تبدیل شده است و دولت نقش چندانی در آن ندارد، یادآور شد: به عنوان مثال مجموع درآمد یک باشگاه فوتبال خارجی در یک سال با درآمد صنعت گردشگری ایران برابری می کند و این در حالیست که صنعت گردشگری در سطح جهان سومین اقتصاد جهان را به خود اختصاص داده است.
  وی محور توسعه پایدار را انسان سالم دانست و گفت: ورزش محور اصلی سلامت جامعه به شما می آید و بخصوص در شرایط کنونی که کشور گرفتار معضل آپارتمان نشینی و مهاجرت به شهرها می باشد، باید نسبت به ترغیب و تشویق مردم به ورزش همگانی تلاش ویژه ای انجام پذیرد.
  درویش امیری افزود: مشارکت در اهدا، احسان، نذورات، وقف و انجام کارهای خیر در استان زنجان به عنوان یک فرهنگ اصیل و ماندگار پایه گذاری شده است و باید متولیان ورزش نیز از این فرصت به نحو مطلوبی استفاده کنند.
  وی انجمن خیریه مهرانه، موسسه خیریه روزبه، انجمن حمایت از بیماران ام اس، مجمع خیرین سلامت و مجمع خیرین مدرسه ساز و … را نمادهای موفقی از مشارکت مردمی عنوان کرد و گفت: رنگ و بوی الهی در این مشارکت ها را باید به عنوان ارزش حفظ کرد و به هیچ وجه نباید به اعتماد مردمی خدشه وارد آوریم.
  مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه ورزش به یک جریان عمیق فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده است، خاطر نشان کرد: امروزه ورزش در پیشگیری و درمان بسیاری از آسیبها و معضلات اجتماعی نقش بسیار موثری دارد و می تواند نقطه عطف مهمی برای ایجاد وفاق ملی باشد چرا که همه افراد با هر سلیقه و گرایش سیاسی بدنبال افتخار آفرینی برای کشور هستند.
  استاندار زنجان سکوت یکصد هزار نفر جوان پرشور در استادیوم را هنگام قرائت قرآن و همچنین تمام قد ایستادن آنان هنگام پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و اهتزاز پرچم میهن اسلامیمان را نشان از تاثیر عمیق فرهنگی ورزش دانست و عنوان کرد: باید مدیریت اماکن ورزشی و استادیوم ها را به خود جوانان برومند کشورمان بسپاریم و نسبت به جذب کمکهای مردمی نیز اهتمام بیشتری داشته باشیم.
  وی تاکید کرد: استانداری و مجموعه دستگاه های اجرایی استان نیز حامی و پشتیبان مجمع خیرین ورزش یار استان خواهند بود.
  در این جلسه مدیران کل ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت استان، صدا و سیمای مرکز زنجان، دارایی و امور مالیاتی و اتاق بازرگانی هر یک به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
  ۶۰۸۵
  دریافت کننده خبر: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.