• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مسئولان نگذارند فعالیتهای فرهنگی در قزوین دچار رکود و تعطیلی شود
  کد خبر : 1961371

  مسئولان نگذارند فعالیتهای فرهنگی در قزوین دچار رکود و تعطیلی شود

  مسئولان نگذارند فعالیتهای فرهنگی در قزوین دچار رکود و تعطیلی شودReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، استاد انصاری از مفاخر فرهنگی استان در جلسه هم اندیشی  فعالان فرهنگی و اجتماعی استان با استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: از تلاش شبانه روزی استاندار و معاونان…

  مسئولان نگذارند فعالیتهای فرهنگی در قزوین دچار رکود و تعطیلی شودReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، استاد انصاری از مفاخر فرهنگی استان در جلسه هم اندیشی  فعالان فرهنگی و اجتماعی استان با استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: از تلاش شبانه روزی استاندار و معاونان ایشان برای توسعه استان سپاسگزاریم اما انتظار داریم به فرهنگ توجه بیشتری شود.

  انصاری بیان کرد: قزوین پایتخت خوشنویسی است لذا باید استاندار محترم در جلسه با خطاطان از مشکلات آنها با خبر شده و حمایت لازم را از آنها انجام دهد.

  وی گفت: هنرمندان استان هیچ توقع مادی از مسئولان ندارند اما انتظار سرکشی و شنیدن صدایشان را دارند اما به نظر می رسد فعالیتهای فرهنگی تعطیل شده است.

  این استاد و پیش کسوت ادبیات فارسی یادآورشد: نباید به فرهنگ و هنر و هنرمندان استان بی توجهی کنیم تا دلسرد شوندوامروز که استاندار رافردی علاقمند به توسعه استان درهمه جوانب می بینیم امید داریم تافرهنگ نیز از مظلومیت خارج شود.  
   
  انصاری گفت: فرهنگ در راس همه امور است و باید در استان قزوین هم این موضوع جدی گرفته شود و هنرمندان جایگاه بهتری پیدا کنند.

  در ادامه امیری مجد متخصص روان شناسی گفت: باید فضا به گونه ای باشد تا همه صداها شنیده شود و بتوانیم آسیب ها را مطرح کرده و چاره اندیشی کنیم.

  مجد بیان کرد: وقتی خانواده ای ۱۱ فرزند معلول دارد نشان می دهد هیچ آموزشی برای این گونه خانواده پیش بینی نشده که باید هزینه های سنگینی برای این افراد صورت گیرد و مهارت آموزی جدی گرفته شود.

  وی تصریح کرد: باید نشاط اجتماعی در جامعه گسترش یابد تا شاهد پیامدهای آسیبهای اجتماعی نباشیم.

  وی گفت: لازم است تا وضعیت فرهنگی استان سنجیده و ارزیابی شود وبر اساس آن یک سری مداخله کار آمد تعریف شود و سپس پایش وضعیت و توجه به نیازها مورد بررسی قرار گیرد.

  مجد یاداورشد: باید برای شادی و نشاط، تفریح و سرگرمی و ورزش مردم برنامه ریزی کنیم تا از تحمیل هزینه های بیشتر به کشور و مردم جلوگیری شود.

  خانم میرحسینی از جمعیت زنان مسلمان نواندیش هم در خصوص ضرورت استفاده بیشتر از توان بانوان
  در مسئولیت ها و مدیریتها صحبت کرد و اظهارداشت: باید به زنان هم فرصت بروز استعدادها و آزمون و خطا داده شود.

  وی گفت: توجه به حقوق شهروندی و استفاده از بانوان در تصمیم گیری و تصمیم سازی و مسئولیت های فرمانداری و بخشداری می تواند مورد توجه مسئولان ارشد استان قرار گیرد.

  حجت الاسلام حیدری مدرس دانشگاه هم گفت: خوشبختانه در دولت آقای روحانی عقلانیت و اعتدال دیده می شود و شاهد تصمیم گیریهای آنی و لحظه ای و بدون تفکر نیستیم.

  وی افزود: داشتن شهامت عذرخواهی و توجه به رعایت حقوق شهروندی از دیگر کارهای خوب دولت است که باید مورد حمایت قرار گیرد.

  تجدد رئیس کانون وکلای استان قزوین هم با اشاره به فرمان هشت ماده ای امام راحل گفت:دراین منشور امام راحل حقوق شهروندی دیده شده و داشتن حق وکیل، حق دفاع، حق برابری، توصیه شده است.

  وی گفت: این فرمان یک منشور ملی، صنفی و تخصصی است و دراحیا حق مردم تنظیم شده و اگر به  درستی اجرا شود بسیاری از مشکلات را پاسخگو خواهد بود و به احیا حقوق شهروندی کمک می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.