• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » معامله ۴۰۴۱۸ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1961332

  معامله ۴۰۴۱۸ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۴۰۴۱۸ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۷/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۴۰۴۱۸ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)6365…

  معامله ۴۰۴۱۸ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۷/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۴۰۴۱۸ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)6365 قرارداد معامله و ۳۷۳۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۳۵۱۱۲۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۰۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۳۴۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۳۵۱۱۲۶ ریال که حاکی از رشد ۴.۲۸ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۰۸۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۴۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 785 قرارداد معامله و ۱۹۷۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۴۸۷۳۵۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۱۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۵۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۴۸۷۳۵۷ ریال که حاکی از رشد ۴.۴۱ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۱۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۵۵۵۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 1450 قرارداد معامله و ۳۳۷۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۷۲۵۶۷۳ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۴۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۷۶۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۷۲۵۷۰۰ ریال که حاکی از رشد ۴.۶۷ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۳۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۷۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 2954 قرارداد معامله و ۴۵۰۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۸۶۱۱۵۲ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۵۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۹۳۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۸۶۱۱۵۲ ریال که حاکی از رشد ۴.۴۳ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۵۰۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۹۳۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 28864 قرارداد معامله و ۱۲۷۷۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۳۰۴۲۳۵۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۷۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۳۱۳۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۳۰۴۲۳۰۲ ریال ، که حاکی از رشد ۴.۲۴ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۷۰۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۳۱۳۵۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 40418 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز سه شنبه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۳۸ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۴۱۴۰ تومان معامله شد.


  معامله 40418 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی فوربس، تحلیلگران اقتصادی معتقدند که بانکهای مرکزی جهان از جمله آمریکا همچنان به اتخاذ سیاست های پولی با هدف تقویت رشد اقتصادی ادامه خواهند داد و این مساله از یک سو موجب تقویت شاخص سهام می شود. بر اساس این گزارش، بانکهای مرکزی جهان برای کاهش ریسک نوسانات ارزی، همچنان به خرید طلا ادامه خواهند داد و این عامل می تواند تاثیر مهمی بر افزایش قیمت طلا در ماه های آینده داشته باشد. عامل مهم دیگری که برای نوسانات قیمت طلا مهم خواهد بود، احتمال دستکاری بیشتر چین در نرخ ارز است. چین از اوایل ۲۰۱۴ در برنامه خود برای افزایش ارزش یوان در برابر دلار تجدیدنظر کرده و این مساله مخالفت شدید کشورهای غربی را به همراه داشته است. مشکلات اقتصادی چین در ماه های گذشته علت اصلی این تصمیم بوده است. عامل سوم و تاثیرگذار بر قیمت جهانی طلا، نوسانات ارزش دلار آمریکا خواهد بود. با توجه به سیاست های پولی انبساطی ژاپن و اروپا ، به نظر می رسد ارزش دلار در برابر ین و یورو همچنان تقویت خواهد شد. نگرانی های مربوط به وضعیت سیاسی منطقه یورو نیز عامل مهم دیگری است که بر قیمت طلا تاثیرگذار خواهد بود. انتخابات مهم آلمان فرانسه در پیش است و ایتالیا نیز همچنان با بی ثباتی سیاسی روبرو است.

  بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سکه بهار آزادی ۲۱.۶ است و با تقسیم عدد ۲۱.۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سکه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


  معامله 40418 در رینگ طلایی بورس کالا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.