• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » به فکر و اندیشه جوان در حوزه های مختلف توجه ویژه داریم
  کد خبر : 1961321

  به فکر و اندیشه جوان در حوزه های مختلف توجه ویژه داریم

  به فکر و اندیشه جوان در حوزه های مختلف توجه ویژه داریمReviewed by on Dec 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ یوسف شاه حسینی در جمع مشاورین جوان فرمانداری های شهرستان های استان، هر گونه تبادل نظر و پیشنهاد را…

  به فکر و اندیشه جوان در حوزه های مختلف توجه ویژه داریمReviewed by on Dec 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ یوسف شاه حسینی در جمع مشاورین جوان فرمانداری های شهرستان های استان، هر گونه تبادل نظر و پیشنهاد را زمینه ای برای حل بهتر و دقیق تر مشکلات عنوان کرد و گفت: ما همواره خواستار دریافت این پیشنهادات از اقشار مختلف جامعه به خصوص جوانان هستیم.

  وی انتقال پیشنهادات به مدیریت ارشد استان و همچنین دریافت این راهکارها و اجرایی شدن آنها را زمینه ساز انسجام درونی عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه ظرفیت گران سنگ و ارزشمندی در حوزه جوانان برای انتقال راهکارها وجود دارد که حرکت در این مسیر به صورت منجسم و مستمر منجر به توسعه جامعه خواهد شد.

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری افزود: ما همواره به دریافت و شنیدن این پیشنهادات خود را پایبند می دانیم و تلاش داریم این نکته نظرات را در یک فضای غیر ابزاری به صورت واقعی در جان برنامه ریزی لحاظ کنیم.

  شاه حسینی، نیاز ارتباط دوسویه بین مدیران و جوانان را نهادسازی و سازمان یافته عنوان کرد و گفت: زمانی این سازمان و تشکیلات ایجاد شود کارها به صورت انسجام درونی انجام می شود و دیگر خود را تنها به یک فرد وصل نخواهیم کرد زیرا ساختار به صورت بهم پیوستگی  کار می کند .

  وی با اشاره به خدمات ارزشمند مشاور سابق امور جوانان استاندار کرمانشاه گفت: ایشان واقعاً سازماندهی جدید در کار و فضای مربوط به جوانان استان ایجاد کرد اما افق دیدگاه خود را باید بر مبنای کار سازماندهی و نهاد سازی منسجم گسترش دهیم.

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری فلسفه برگزاری چنین جلساتی را برای استفاده از نظرات و پیشنهادات و نقد سازنده جوانان برای حرکت به سمت بالندگی و توسعه عنوان کرد و گفت: دیدگاه و نظر ما این نیست که چنین جلساتی جنبه انتخاباتی داشته باشد زیرا نباید جوان را تنها در حوزه سیاسی ببینیم بلکه باید به فکر و اندیشه جوان در حوزه های مختلف به ویژه اقتصادی اجتماعی و فرهنگ نیز توجه ویژه کنیم.

  این مدیر ارشد استان افزود: با دخالت دادن فکر و اندیشه جوان در حوزه های مختلف شاهد حضور عملی و موثر این عزیزان در همه عرصه ها خواهیم بود و از سوی دیگر یک بهم پیوستگی برای نهادسازی و توانمندسازی تشکل ها نیز در جامعه شکل می گیرد.

  وی با بیان اینکه مدیریت استان همواره به فکر و نقد سازنده جوانان برای پیشبرد کارها نیاز دارد، تصریح کرد: این تبادل نظر و کسب نکته نظرات منجر به حل بهتر و دقیق تر مشکلات و همچنین گسترش روحیه نشاط و شادابی با حضور تفکرهای مختلف در جامعه می شود.

  شاه حسینی ادامه داد: ما هر چقدر از نگاه ابزاری در جامعه فاصله بگیریم و زمینه حضور و مشارکت بیشتر جوانان را در عرصه های مختلف فراهم سازیم بدون تردید شاهد جامعه ای پویاتر و فعال تر خواهیم بود لذا همه باید با بهم پیوستگی و انسجام درونی به توسعه و بالندگی هر چه بیشتر استان کمک کنیم.

  وی بیان داشت: کسی که منافع شخصی خود را نسبت به منافع عمومی ارجح می داند، فرصت طلب است که در قالب هیچ کدام از جناح های سیاسی اعم از اصلاح طلبی و اصولگرا نمی گنجد.

  شاه حسینی گفت: دعوایی بین اصولگرایی و اصلاح طلبی وجود ندارد زیرا اصولگرا اصیل هم دغدغه حل مشکلات را دارد و با تمام وجود در مسیر منافع عمومی گام برمی دارد.

  وی با اشاره به فعالیت های دکتر رازانی استاندار کرمانشاه در استان گفت: ایشان با جدیت تمام به دنبال اجرای برنامه های اساسی و مهم در استان می باشد که این برنامه ها را براساس اولویت انجام می دهند و به حضور جوانان در عرصه های مختلف هم اعتقاد و توجه ویژه دارد.

  وی در پایان گفت: باید از نگاه ابزاری و صرف سیاسی که عده ای فقط با مطرح مشکلات به دنبال یاس و ناامیدی در جامعه می باشند، دست بکشیم و فضا را برای کار بهم پیوستگی و انسجام درونی با استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعدادها مهیا سازیم.

  در این جلسه جوانان حاضر در جلسه به ارائه نکته نظرات و پیشنهادات خود در عرصه های مختلف پرداختند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.