• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » یشترین تخلفات سوء مصرف مکمل‌های ورزشی در البرز در باشگاه‌های پرورش‌اندام انجام می‌شود
  کد خبر : 1961160

  یشترین تخلفات سوء مصرف مکمل‌های ورزشی در البرز در باشگاه‌های پرورش‌اندام انجام می‌شود

  یشترین تخلفات سوء مصرف مکمل‌های ورزشی در البرز در باشگاه‌های پرورش‌اندام انجام می‌شودReviewed by on Dec 28Rating: اشکان اردیبهشت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، از بازدید از ۸۰۰ باشگاه ورزشی از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اظهار داشت: از حیث سوء مصرف مکمل‌های ورزشی بیشترین تخلفات در باشگاه‌های پرورش‌اندام صورت می‌گیرد. رئیس…

  یشترین تخلفات سوء مصرف مکمل‌های ورزشی در البرز در باشگاه‌های پرورش‌اندام انجام می‌شودReviewed by on Dec 28Rating:

  اشکان اردیبهشت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، از بازدید از ۸۰۰ باشگاه ورزشی از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اظهار داشت: از حیث سوء مصرف مکمل‌های ورزشی بیشترین تخلفات در باشگاه‌های پرورش‌اندام صورت می‌گیرد.

  رئیس هیئت پزشکی استان البرز با اشاره به برگزاری مرحله اول کارگاه حرکت‌ اصلاحی در هفته گذشته، افزود: دوره آموزشی مدیران اماکن ورزشی هم ۳ دی ماه برگزار شد که در این دوره، مدیران باشگاه‌های ورزشی با مباحثی چون مدیریت اماکن ورزشی، حقوق ورزشی، عوارض سوء‌ مصرف داروها و مکمل‌ها، بهداشت اماکن ورزشی و بیمه ورزشی آشنا می‌شوند.

  اردیبهشت با بیان اینکه در هفته ۲ روز مشاوران هیئت پزشکی در محل هیئت حضور دارند و به متقاضیان در خصوص مباحث روانشناسی ورزشی، راهنمایی و مشاوره می‌دهند، گفت: این کار با استقبال خوب ورزشکاران مواجه شد.

  وی گفت: از ابتدای سال ۹۵ هر کس که تحت پوشش کمیته خدمات‌ درمانی پزشکی ورزشی درآمده به مدت یک سال از تاریخ صدور تحت پوشش قرار می‌گیرد، که این موضوع هم با اقبال‌عمومی مواجه شد.

  اردیبهشت خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تا کنون هر روز ۱۴ تا ۱۵ ساعت مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف را پوشش دادیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.