• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » “آشوب‌گران ۸۸” تمامیت ارضی نظام را به‌خطر انداختند/ “تدبیر رهبری” نبود، کشور از بین می‌رفت
  کد خبر : 1961137

  “آشوب‌گران ۸۸” تمامیت ارضی نظام را به‌خطر انداختند/ “تدبیر رهبری” نبود، کشور از بین می‌رفت

  “آشوب‌گران ۸۸” تمامیت ارضی نظام را به‌خطر انداختند/ “تدبیر رهبری” نبود، کشور از بین می‌رفتReviewed by on Dec 28Rating: جلیل رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: فتنه ۸۸ تلخ‌ترین حادثه‌ای بود که در طول حیات انقلاب اسلامی روی داد و می‌توان گفت این فتنه از بسیاری از جریانات سیاسی مانند…

  "آشوب‌گران ۸۸" تمامیت ارضی نظام را به‌خطر انداختند/ "تدبیر رهبری" نبود، کشور از بین می‌رفتReviewed by on Dec 28Rating:

  جلیل رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: فتنه ۸۸ تلخ‌ترین حادثه‌ای بود که در طول حیات انقلاب اسلامی روی داد و می‌توان گفت این فتنه از بسیاری از جریانات سیاسی مانند کودتای نوژه و مسئله کردستان نیز بدتر بوده است.

  وی با بیان اینکه جریانات سیاسی درک درستی از منافع ملی ندارند، خاطرنشان کرد: اگر تدبیر مقام معظم رهبری نبود در جریان فتنه ۸۸ نزدیک بود کشور از بین رفته و دیگر مجال فعالیت برای هیچ کدام از گروه‌های سیاسی به‌وجود نیاید.

  عضو فراکسیون امید مجلس بیان کرد: نکته دوم این است که وقتی نگاه به سال ۸۸ می‌کنیم، به ضعف  و آسیب پذیری دیگری خود پی می‌بریم و آن اینکه بسیاری از فعالان سیاسی ما در همه  جبهه‌ها درک درستی از جایگاه و ارزش مقام معظم رهبری ندارند. 

  رحیمی تأکید کرد: مقام معظم رهبری اگر در سال ۸۸ نبودند هیچ جناحی در کشور وجود نداشت، کسانی که در سال ۸۸ به بهانه انتخابات کشور را دچار آشوب واقعی کردند و رهبری، نظام، امنیت و تمامیت ارضی را به خطر انداختند اگر موفق می‌شدند به هیچ کدام از جناح‌ها رحم نمی‌کردند، شاید دستاویز آن‌ها در مقطعی یک جناح بوده باشد اما تحریک آن‌ها از جای دیگری است و اگر این فتنه موفق می‌شد چیزی از کشور ما باقی نمی‌ماند.

  عضو فراکسیون امید مجلس آتش‌بیارهای معرکه ۸۸ را مخالفان و معاندان نظام دانست و خاطرنشان کرد: سلطنت‌طلبان، سازمان منافقین و سایر افراد این حوزه در آن شراکت داشتند و متأسفانه یک‌سری از اعضای خانواده انقلاب روبه‌ر‌وی هم درگیر شدند اما آتش بیار معرکه بسیاری از افرادی بودند که نظام را قبول نداشتند.

  وی بیان کرد:باید از سال ۸۸ این درس را گرفته باشیم که هر چه توان داریم برای حفط رهبری بگذاریم و از ایشان تبعیت کنیم چراکه اگر رهبری نبودند تندروهای هر ۲ جناح به ما امان نمی‌دادند که هیچگونه فعالیتی داشته باشیم و کشور را قیچی می‌کردند و لذا باید برای رهبری خط قرمزی قائل شویم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.