• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » خطای انسانی، عامل کشته شدن بازیکنان تیم فوتبال چاپه کوئنزه
  کد خبر : 1961087

  خطای انسانی، عامل کشته شدن بازیکنان تیم فوتبال چاپه کوئنزه

    تحقیقات انجام شده در پرونده سقوط هواپیما چاپه کوئنزه نشان می‌دهد که علت اصلی سقوط هواپیمای این تیم، خطای انسانی بوده است. خطای انسانی، عامل سقوط هواپیما چاپه کوئنزه به گزارش ایران ویج، طبق تحقیقات دولت کلمبیا، هم خلبان و هم مسئولین کنترل پرواز در این حادثه که باعث از بین رفتن جان ۷۱…

  چاپه کوئنزه

   

  تحقیقات انجام شده در پرونده سقوط هواپیما چاپه کوئنزه نشان می‌دهد که علت اصلی سقوط هواپیمای این تیم، خطای انسانی بوده است.

  خطای انسانی، عامل سقوط هواپیما چاپه کوئنزه

  به گزارش ایران ویج، طبق تحقیقات دولت کلمبیا، هم خلبان و هم مسئولین کنترل پرواز در این حادثه که باعث از بین رفتن جان ۷۱ نفر در ماه گذشته شد، مقصر بوده اند.مشکل اصلی هواپیما، کمبود سوخت لازم برای پرواز بود. هواپیما به این علت در مناطق کوهستانی مدلین سقوط کرد که خلبان نتوانست در مسیر خود سوخت گیری کند و همچنین اشکال در موتور هواپیما را که به علت کمبود سوخت ایجاد شده بود، گزارش نداده بود.

  ۱۷۵

  همچنین مسئولین کنترل پرواز خطوط هوایی لامیا متعلق به بولیوی، تایید کردند که شرایط آب و هوایی برای پرواز مناسب نبوده است. همچنین علاوه بر اینکه سوخت کافی در هواپیما وجود نداشته، حدود ۴۰۰ کیلوگرم بار در این هواپیما بوده که بیش از حد مجاز برای چنین پرواز و چنین هواپیمایی بوده است.

  از همین رو، گوستاوو وارگاس گامبوئا، مدیر اجرایی شرکت لامیا پیشتر زندانی شده بود تا به اتهاماتش رسیدگی شود، اتهاماتی که خود او آنها را تکذیب می‌کند. مسئولین بولیویایی معتقدند که این هواپیما از نظر ایمنی سطح بالایی داشته ولی فشارهای بین المللی باعث شده تا آنها سیستم امنیت و ایمنی جدیدی در هواپیماهای خود نصب کنند.

  منبع: ورزش سه
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.