• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بارش باران و برف تا پنجشنبه ادامه می‌یابد
  کد خبر : 1960997

  بارش باران و برف تا پنجشنبه ادامه می‌یابد

    مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی به کشور گفت: بارشهای باران و برف تا صبح روز پنجشنبه ادامه می‌یابد و آخر هفته جوی نسبتا آرام در کشور حکمفرما خواهد شد. احد وظیفه  درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای…

  بارش باران و برف

   

  مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی به کشور گفت: بارشهای باران و برف تا صبح روز پنجشنبه ادامه می‌یابد و آخر هفته جوی نسبتا آرام در کشور حکمفرما خواهد شد.

  احد وظیفه  درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته غرب و مرکز کشور را دربر گرفته بود امروز از شمال شرق خارج شده است و سامانه جدیدی وارد کشور شد.

  وی افزود: دستاورد این سامانه بارشی که امروز از غرب وارد کشور شده، بارش باران برف و وزش باد در مناطق غربی، جنوبی غربی، شمال غربی، دامنه‌های البرز و شمال شرق کشور است.

  وظیفه تصریح کرد: در ساعت‌های آتی، بارش‌های باران، برف و وزش باد جنوب غرب، بخشهایی از شمال غرب، غرب، مرکز دامنه‌های جنوب البرز و قسمتی از سواحل خزر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

  وی عنوان کرد: از فردا چهارشنبه میزان بارش‌ها در غرب کشور کاسته خواهد شد و بر شدت بارش‌ها در دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق کشور افزوده می‌شود.

  مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور اظهار کرد: از اواخر وقت فردا چهارشنبه این سامانه بارشی از کشور خارج خواهد شد و رفته‌رفته جوی نسبتا پایدار از صبح پنجشنبه در کشور ایجاد می‌شود.

  وظیفه از وزش باد شدید در طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: فردا چهارشنبه وزش باد شدید در مرکز، شمال شرق، به وقوع می‌پیوندد و این وزش باد در تهران نیز رخ خواهد داد.

  وی با اشاره به بارشهای باران و مه گرفتگی در تهران اظهار کرد: وضعیت جوی تهران در حال حاضر ابری و بارانی است و این بارشها تا ۲۴ ساعت آینده به طور متناوب ادامه دارد.

  وظیفه با اشاره به سردترین و کمترین مرکز استانها گفت: تبریز با ۱۶ درجه زیر صفر و بندرعباس با ۲۸ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مراکز استان در ایران محسوب می‌شوند.

  مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه کیفیت هوای استان تهران امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و بیماران قرار داشت، یادآور شد: تصور می‌کنیم با وزش باد شدیدی که فردا به وقوع می‌پیوندد شاهد بهبود کیفیت هوا در تهران باشیم.

  منبع: تابناک
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.