• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » حساب‌های قوه قضائیه از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست
  کد خبر : 1960888

  حساب‌های قوه قضائیه از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست

    به گزارش ایران ویجاحمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، ۷ دی ماه)  مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان را درخصوص موضوعات مطرح شده درباره حساب های قوه قضائیه قرائت کرد. متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ما جمعی از نمایندگان ملت به نمایندگی از…

   قوه قضائیه

   

  به گزارش ایران ویجاحمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، ۷ دی ماه)  مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان را درخصوص موضوعات مطرح شده درباره حساب های قوه قضائیه قرائت کرد.

  متن بیانیه به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  ما جمعی از نمایندگان ملت به نمایندگی از طرف امضاکنندگان این بیانیه درخصوص حساب های قوه قضائیه با توجه به اینکه حل مشکلات اصلی مردم در گروه همکاری صادقانه قوای سه گانه است، از ریاست محترم قوه قضائیه درخصوص شبهات مطرح شده جویا شدیم. ایشان همه اسناد و مدارک مربوط به حساب ها را در اختیار ما قرار داده و ما به دقت آنها را بررسی کردیم و برایمان روشن شد که حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضائیه است و از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نمی باشد.

  طی جلساتی که با ریاست محترم قوه قضائیه داشتیم، همه سوالاتی که در ذهن نمایندگان بود را با صراحت با ایشان در میان گذاشتیم و ایشان نیز با سعه صدر و با صرف فرصت کافی به این سوالات پاسخ دادند و ما بهترین روش را همین گفت وگوهای صریح و منصفانه مسئولان با یکدیگر می دانیم.

  نظرات رئیس محترم قوه قضائیه درخصوص مجلس و جایگاه آن و همکاری صمیمانه با قوه مقننه را همسو را نظرات حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب مبنی بر در رأس امور بودن مجلس، دریافت نمودیم.

  بار دیگر تاکید می کنیم که امروز مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مشکل اصلی کشور می باشد و مسئولان نظام در قوای سه گانه باید با اتحاد و همدلی و بدور از حاشیه سازی ها و مجادله های بی حاصل سیاسی به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

  بر این اساس هرگونه اقدامی که به همکاری قوا سه گانه آسیب برساند را از بین بردن فرصت خدمت به مردم می دانیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.