• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » من از کمپین آری به شهرزاد شکایت کرده‌ام!!
  کد خبر : 1960672

  من از کمپین آری به شهرزاد شکایت کرده‌ام!!

    محمدهادی رضوی، تهیه کننده سریال شهرزاد در خصوص دلایل توقیف شهرزاد گفت: من از دلایل توقیف شهرزاد خبر ندارم و در توقیف آن دخیل نبوده ام و… تهیه کننده شهرزاد: من از دلایل توقیف شهرزاد خبر ندارم علت توقف سریال «شهرزاد» محمد هادی رضوی، تهیه‌کننده سریال شهرزاد : من از دلیل توقف سریال «شهرزاد»…

  شهرزاد

   

  محمدهادی رضوی، تهیه کننده سریال شهرزاد در خصوص دلایل توقیف شهرزاد گفت: من از دلایل توقیف شهرزاد خبر ندارم و در توقیف آن دخیل نبوده ام و…

  تهیه کننده شهرزاد: من از دلایل توقیف شهرزاد خبر ندارم

  علت توقف سریال «شهرزاد»
  محمد هادی رضوی، تهیه‌کننده سریال شهرزاد : من از دلیل توقف سریال «شهرزاد» خبر ندارم و در توقیف آن دخیل نبودم، اما مسیر قانونی را طی کرده‌ام و منتظر نتیجه آن هستم، هر چند ابتدا منتظر بودم که محمد امامی از زندان بیرون بیاید و بعد ماجرا را پیگیری کنم، ولی دیدم نمی‌شود.

  سهم محمد امامی از سریال «شهرزاد»
  از ۱۲ میلیارد تومانی که برای «شهرزاد» هزینه شد، ۵ میلیارد را محمد امامی داد که حدود ۴۰ درصد می‌شود و قرار بود که در زمان بهره‌برداری، سهم او ۵۰ درصد شود. من تقاضای شفاف سازی مالی کردم و باید دید که درآمد «شهرزاد ۱» چه قدر بوده است.

  کمپین‌های اینستاگرامی «شهرزاد»
  من از کمپین «آری به شهرزاد» شکایت کرده‌ام، این افراد اگر هم دوستدار محمد امامی هستند باید بگذارند در سکوت، تمام جریانات طی شود، چون اگر فضا آرام‌تر باشد، بهتر است.

  توقیف نشدن «شهرزاد۲»
  با توقیف نشدن «شهرزاد۲»، حق من خورده شد و این اهمال ارشاد است.من به ارشاد، معاونت سینمایی و معاونت نظارت ارزشیابی سازمان سینمایی هم درباره ماجرای «شهرزاد» گفتم و آقای ایوبی به عنوان رئیس سازمان سینمایی باید حضور پیدا می‌کرد، اما این اتفاق نیفتاد. من به آقای ایوبی هشدار می‌دهم که شما متولی سینما هستید و امیدوارم که «شهرزاد» درگیر سیاست نشود.

  در خصوص بودجه «شهرزاد ۲»
  رضوی: من از کارهای عوامل سری دوم این مجموعه مطلع نیستم و نمی‌دانم که چه پولی را خرج می‌کنند، فقط این را می‌دانم که «شهرزاد ۱» پانزده میلیارد فروخته بود و پنج میلیارد آن را به عنوان پیش پرداخت عوامل مجموعه گرفته‌اند و با آن بودجه کار می‌کنند.

  منبع: سیمرغ
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.