• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » ضرورت ایجاد شبکه اجتماعی ویژه دانش‌آموزان استان قم
  کد خبر : 1960518

  ضرورت ایجاد شبکه اجتماعی ویژه دانش‌آموزان استان قم

  ضرورت ایجاد شبکه اجتماعی ویژه دانش‌آموزان استان قمReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating: احمد استاد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به اطمینان مردم به معلمان اظهار کرد: براساس مطالعات انجام شده اگر مردم بخواهند به فردی مراجعه کنند، در ابتدا به معلمان و اساتید دانشگاه مراجعه خواهند کرد. وی…

  ضرورت ایجاد شبکه اجتماعی ویژه دانش‌آموزان استان قمReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating:

  احمد استاد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به اطمینان مردم به معلمان اظهار کرد: براساس مطالعات انجام شده اگر مردم بخواهند به فردی مراجعه کنند، در ابتدا به معلمان و اساتید دانشگاه مراجعه خواهند کرد.

  وی ادامه داد: اطمینان مردم به معلمان یک سرمایه اجتماعی است و کشوری اگر بخواهد توسعه پیدا کند، باید به مدارس توجه کند، توسعه کشور جز از طریق توجه به آموزش و پرورش ممکن نیست.

  عضو شورای آموزش و پرورش استان قم افزود: پیشنهاد می‌کنم که یک شبکه اجتماعی ویژه دانش‌آموزان و معلمان در استان ایجاد شود، همانطوری که حوزه علمیه خواهران نیز شبکه اجتماعی کوثر را ایجاد کرد و این شبکه موفق بوده است.

  استاد جعفری با اشاره به‌به ضرورت ایجاد شبکه اجتماعی آموزش و پرورش اظهار کرد: در این راستا می‌توانیم تعاملاتی را با حوزه خواهران داشته باشیم و با یک هزینه کم، شبکه اجتماعی را برای دانش آموزان و معلمان استان قم ایجاد کنیم و ایجاد این شبکه می‌توانند برای استان مفید باشد.

  وی ادامه داد: نباید در مدارس از وقت کلاس‌های دیگر برای برگزاری کلاس‌های سواد رسانه ای و برنامه‌های آشنایی دانش‌آموزان با فضای مجازی استفاده کنیم، این کار مفید نخواهد بود.

  عضو شورای آموزش و پرورش استان قم در پایان خاطرنشان کرد: جلسات آشنایی دانش‌آموزان با فضای مجازی می‌تواند در بستر خود این فضا برگزار شود، همچنین باید به بحث بازی‌های رایانه‌ای هم توجه داشته باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.