• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصاد داخلی » مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی: پاداش سوادآموزان دهه فجر واریز می شود
  کد خبر : 1960512

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی: پاداش سوادآموزان دهه فجر واریز می شود

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی: پاداش سوادآموزان دهه فجر واریز می شودReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating: براتعلی حاتمی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای هر یک از این سوادآموزان به منظور یادگیری سواد افزون بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال پاداش دریافت می کنند. وی افزود: تاکنون…

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی: پاداش سوادآموزان دهه فجر واریز می شودReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating:

  براتعلی حاتمی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای هر یک از این سوادآموزان به منظور یادگیری سواد افزون بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال پاداش دریافت می کنند.
  وی افزود: تاکنون ۵۱۸ نفر از سوادآموزان پاداش را دریافت کرده اند اما مابقی مشمولان، دردهه فجر امسال از این پاداش بهره مند می شوند.
  وی، وجود نقص در اطلاعات شماره حساب بانکی را از مشکلات برای پرداخت این پاداش عنوان کرد و گفت: حساب بانکی باید به نام فرد سوادآموز باشد و از کسانی که اطلاعات شماره حساب بانکی شان با مشکل روبه روشده اند درخواست می شود هر چه زودتر نسبت به رفع آن اقدام کنند.
  حاتمی درباره پرداخت حقوق آموزشیاران نیز اظهار داشت: حقوق آموزشیاران در پنج شهرستان استان به طور کامل واریز و در سه شهرستان دیگر هم نیمی از این حقوق پرداخت شده است که امید می رود تا پایان دی ماه بتوانیم با آموزشیاران تسویه کنیم.
  وی با اشاره به دغدغه بیمه ای آموزشیاران اظهار داشت: مبالغ مربوط به حق بیمه آموزشیاران در اختیار شرکت طرف قرار داد با این نیروها، قرار گرفته و این شرکت موظف است حق بیمه را پرداخت کند.
  پیشتر، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان اینکه بر اساس برآورد انجام شده، هشت هزار و ۷۱ نفر بیسواد در استان وجود دارد، گفت: امسال ۶هزار و ۵۳۵ نفر، معادل ۸۳.۸ درصد از سوادآموزان استان را زنان تشکیل می دهند و مابقی این سوادآموزان مردان هستند.
  مهدی مودی تصریح کرد: ۶۳.۴ درصد از سوادآموزان در روستاها و مابقی در شهرهای استان جذب شده اند.
  وی با بیان اینکه ۱.۶ درصد از بی سوادان کشور در خراسان شمالی هستند گفت: خراسان شمالی به لحاظ جذب درصد با سوادی، ۲.۵ درصد از میانگین کشوری پایین تر است.
  وی تصریح کرد: براساس سرشماری سال ۹۰، میزان باسوادی در این استان ۹۰ درصد اعلام شده است.
  به گفته وی بیشترین میزان باسوادی با ۹۴.۸ درصد در شهرستان گرمه و کمترین آن در شهرستان راز و جرگلان با ۷۹.۴۷ درصد است.
  ۶۰۴۲ انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.