• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » قراردادی مانند برجام از زمان‌ حضرت آدم تا تیر ماه ۹۴ نداشتیم و در آینده نیز نخواهیم داشت/ نفت مجانی به دنیا می‌فروشیم و کمیته امداد دنیا شدیم/ می‌گویند حقوق های نجومی ۲ میلیارد برای انقلاب هزینه تراش
  کد خبر : 1960337

  قراردادی مانند برجام از زمان‌ حضرت آدم تا تیر ماه ۹۴ نداشتیم و در آینده نیز نخواهیم داشت/ نفت مجانی به دنیا می‌فروشیم و کمیته امداد دنیا شدیم/ می‌گویند حقوق های نجومی ۲ میلیارد برای انقلاب هزینه تراش

  قراردادی مانند برجام از زمان‌ حضرت آدم تا تیر ماه ۹۴ نداشتیم و در آینده نیز نخواهیم داشت/ نفت مجانی به دنیا می‌فروشیم و کمیته امداد دنیا شدیم/ می‌گویند حقوق های نجومی ۲ میلیارد برای انقلاب هزینه تراشReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به…

  قراردادی مانند برجام از زمان‌ حضرت آدم تا تیر ماه ۹۴ نداشتیم و در آینده نیز نخواهیم داشت/ نفت مجانی به دنیا می‌فروشیم و کمیته امداد دنیا شدیم/ می‌گویند حقوق های نجومی ۲ میلیارد برای انقلاب هزینه تراشReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، علی باقری، عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای در ویژه‌ برنامه بزرگداشت ۹ دی با عنوان «پایان فتنه پایان فریب» که در حسینیه قرآن و عترت مشهد برگزار شد اظهار داشت: ۹ دی تنها بزرگداشت و سالگرد حماسه ای که مردم در سال ۸۸ آفریدند نیست بلکه باید از آن درس بگیریم و نگذاریم جریان انحرافی مسیر انقلاب اسلامی را عوض کند.

   

  وی ادامه داد: در فتنه ای که سال ۸۸ به راه افتاد با نتیجه انتخابات کار نداشتند و درواقع از آن به عنوان حربه ای جهت حجمه به ولایت فقیه استفاده کردند که نشان دهنده مشکل آن ها با مقام معظم رهبری بود و ایشان تقاص پیروی از راه امام(ره) را دادند.

   

  باقری با بیان اینکه مقام معظم رهبری با تدبیر درست و به جای خود به این فتنه پایان دادند، افزود: مقام معظم رهبری در سخنرانی خود در دی ماه ۸۸ با تبیین فرمایش امام راحل(ره) و درس‌های زیادی به ما آموختند و مردم در ۹ دی ماه مردم خواص بی‌بصیرت و بی‌خاصیت را کنار گذاشتند و پشت سر ولی فقیه حرکت کردند.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کرد: دلیل اصلی خانه‌نشینی امام علی(ع) و شهادت حضرت زهرا(س) راحت‌طلبی خواص بود و در جریان ۸۸ شاهد آن بودیم که بسیاری از خواص حتی حاضر به موضع گیری در مقابل فتنه گران نشدند.

   

  وی با تاکید بر اینکه فتنه تمام نشده و همچنان ادامه دارد، بیان کرد: در جمهوری اسلامی ایران مردم همواره نقش کلیدی داشتنه اند و در حماسه ۹ دی با حضور پرشور حمایت خود را از این انقلاب نشان دادند چنانچه مردم آن حماسه را نمی آفریدند نظام تسلیم خواسته‌های شوم دشمنان می‌شد.

   

  باقری در ادامه افزود: اتاق فکر فتنه همچنان فعال است اما اتاق عملیاتشان تعطیل شده است، زیرا مردم با حضور پرشور خود در عرصه های مختلف و علی الخصوص ۹ دی به نظام جمهوری اسلامی ایران مشروعیت و اعتبار بخشیدند.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای با بیان اینکه متاسفانه عده‌ای به امام خمینی(ره) تهمت بی‌بصیرتی و قدرت‌طلبی می‌زنند، خاطر نشان کرد: یکی از خواص مدعی است که جوانان ما در جنگ همانند برگ درخت در حال ریزش بودند و من به امام پیشنهاد پذیرش عهدنامه آتش بست را دادم که امام(ره) آن را پذیرفت و این اقدام از بصیرت بالای او بود.

   

  وی تاکید کرد: عده ای که با ایجاد جریان انحرافی میخواهند مسیر انقلاب را تغییر دهند، مباحث غیر دینی را در کشور پررنگ کرده اند و به حکومت دینی اعتقادی ندارند و مانند معاویه می گویند که تمام حکومت اسلامی یک بازی بوده است، این ها همان هایی هستند که با حقوق های نجومی جیب های خود را پر کرده اند و متاسفانه این جریان در کشور رو به رشد است.

   

  باقری با بیان اینکه انتخابات سال آینده هدف بعدی این جریان انحرافی است و ما جریان حزب اللهی نباید در مقابل آن ها ساکت باشیم، یادآور شد: عده ای از خواص با سکوت خود در سال ۸۸ به فتنه دامن زدند و سران فتنه در روز قیامت یقه این گروه را که با سکوت خود مهر تاییدی بر اشتباهات آنها زدند را خواهند گرفت.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای اظهار کرد: سکوت خواصی که سال ۸۸ در مقابل فتنه سکوت کردند یا به دلیل بی بصیرتی آن ها بوده که در این صورت رجال سیاسی نیستند و یا عامدانه بر این فتنه دامن زده اند که در این صورت رجال مذهبی نیستند و این افراد نمیتوانند برای انتخابات کاندیدا شوند.

   

  وی با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم که جریان انحرافی مقابل نظام دینی قد علم کند، افزود: مسئولان باید علاوه بر اصول اخلاقی و دینی که سایر مردم به آن التزام دارند باید اصول نانوشته دیگری نیز التزام داشته باشند و آن تقوای سیاسی است و حاکم باید همانند امام علی(ع) طعم سختی که مردم می چشند را چشیده باشد.

   

  باقری گفت: مردم سختی زیادی در دوران جنگ متحمل شدند، اما هرگز لحظه‌ای از فرمان امام کوتاهی نکردند و بدون تقوای سیاسی نمی‌توانیم یک حکومت دینی داشته باشیم و رهبری می‌فرمایند حقوق‌های نجومی نامشروع است و بیش از ۳ ماه از این موضوع گذشته اما هنوز پاسخی از سوی مسئولان دریافت نشده است.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب می فرمایند که حقوق های نجومی نامشوع است ولی عده ای میگویند که این حقوق های نجومی قانونی است و مدعی می شوند که تمام این حقوق ها ۲ میلیارد برای  انقلاب هزینه تراشیده بود که نباید کشور را لنگ ۲ میلیارد کنیم!.

   

  وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در کشور طبقه ای که من به آن ها طبقه «نونور» می گویم راه افتاده است و این افراد از طبقه حاکمیت هستند که همواره طلبکار هستند و قیافه مخالف به خود می گیرند و تقصیر را بر گردن جریان حزب اللهی می اندازند.

   

  باقری افزود: در مسائل هسته‌ای، موشکی و نانو با هیچ به همه‌چیز رسیدیم و رمز موفقیتمان پیروی از ولایت فقیه بود و در نانو به افتخارات زیادی رسیدیم، اما در موشکی و هسته‌ای با بدعهدی به‌نام آمریکا طرف هستیم و نباید در مقابل بدعهدی‌های صورت گرفته در پسابرجام سکوت کرد.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کرد: دنیا در حال پیشرفت است و علم ایرانیان‌ بالاتر از همه کشورها است و این واقعیت به اثبات رسیده و دشمن نمی‌تواند چنین چیزی را ببیند و جریان‌هایی همچون فتنه و تحریم را به راه می‌اندازد تا جلوی رشدمان را بگیرد.

   

  باقری ادامه داد: در موضوع هسته‌ای، سانتریفیوژ، فردو و نطنز بیش از ۱۰۰ قطعه است که در ثانیه بیش از هزار دور می‌چرخد و در صنعت خودرو هم می‌توانیم همانند صنعت موشکی موفق باشیم و علت عدم موفقیتمان برخی تفکرهای ضدانقلابی است.

   

  وی گفت: عده‌ای کوته‌فکر معتقدند که انقلاب سال ۵۷ عامل عدم رشد ما در حوزه‌های مختلف همانند صنعت خودرو شده است و چنین صحبت‌هایی برگرفته از تفکرات غربی‌ها و فتنه‌گران است و در همین صنعت خودرو سازی اکر بر دست بچه های انقلابی بیفتد پیشرفت می کند.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کرد: چنانچه برجام برهم بخورد ما دیگر نمی توانیم بر سر جای اولی خود و پیش از امضای برجام بازگردیم و در این قرارداد ذکر شده است که اگر تخلف کردی باید مجازات شوی و اعلام شد اگر ایران‌ تخلف کرد تحریم‌ها ادامه یابد اما برای تخلف طرف مقابل سازوکاری بسیار خنده داری آمده است.

   

  باقری افزود: چنین قراردادی از زمان‌ حضرت آدم تا تیر ماه ۹۴ نداشتیم و در آینده نیز نخواهیم داشت و هیچ کشوری حاضر به امضای آن نخواهد بود مگر آن کشور تصرف شده باشد یا شکست خورده باشد.

   

  وی خاطرنشان کرد: در ماده ۳۷ و ۳۸ مقدمه عمومی برجام آمده است که چنانچه ایران مدعی است که تخلف و نقض برجام صورت گرفته به کمسیون مشترک که همان ۱+۵ به همراه نماینده اتحادیه اروپا و ایران است ارجاع داده شود و چنانچه در آنجا این مشکل حل نشد به کمسیون ۸ نفره متشکل از وزرای خارجه ۵+۱ و نماینده اتحادیه اروپا و ایران ارجاع داده می‌شود.

   

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای افزود: در بهترین حالت روسیه و چین هم به‌سمت ایران می‌آیند که می‌شود ۵ به ۳ و باز هم ایران در این کمیسیون شکست می خورد و حال این شکایت به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت پیگیری ارجاع داده می شوند که باز هم آمریکا عضو این شورا است و می تواند رای این شورا را وتو کند، در واقع از قبل بازی را باخته ایم.

   

  وی اذعان کرد: رفع تحریم‌ها خواسته رهبری و مردم و مذاکره خواسته دولت بود که در دوره اول مذاکرات در دولت اصلاحات بوش و معاون رئیس‌جمهور آمریکا گفته بود که با تروریست‌ها یعنی ایران مذاکره نمی‌کند اما همان بوش احمق راهی جز مذاکره ندید.

   

  باقری در پایان بیان داشت: در حال حاضر نفت مجانی به دنیا می‌فروشیم و کمیته امداد دنیا شدیم و از طرفی رئیس‌جمهور برای حصول مذاکرات خود صبر را توصیه کرد و گفت این صبر قبل از توافق معنا می‌دهد اما همچنان تحریم‌های بانکی باقی‌مانده است و ایران قادر به دریافت درامدهای خود نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.