• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » جلسه طرح تقسیم کار ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی دراصفهان برگزار شد
  کد خبر : 1960268

  جلسه طرح تقسیم کار ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی دراصفهان برگزار شد

  جلسه طرح تقسیم کار ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی دراصفهان برگزار شدReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز سه شنبه ایرنا، مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در این جلسه گفت: آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های اصلی جامعه امروزی است که این مسئله در گروه…

  جلسه طرح تقسیم کار ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی دراصفهان برگزار شدReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز سه شنبه ایرنا، مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در این جلسه گفت: آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های اصلی جامعه امروزی است که این مسئله در گروه زنان سرپرست خانوار از اهمیت بیشتری برخوردار است.
  سعید صادقی با اشاره به لزوم حمایت از زنان سرپرست خانوار گفت: زن سرپرست خانوار انسانی بی دفاع و برای ادامه زندگی و تامین معاش خود نیازمند اشتغال است.
  وی افزود: این اشتغال نباید باعث استثمار این قشر شود بنابراین ایجاد محیط ایمن برای زندگی و اشتغال این قشر محروم ضرورت دارد و با حمایت جامعه و مسئولان، این قشر آسیب پذیر کمتر دچار بحران و آسیب می شوند.
  مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به افزایش طلاق در جامعه از دستگاه های حمایتی و نظارتی خواست با تعهد و پشتکار بستر مناسبی برای حمایت هرچه بیشتر از زنان سرپرست خانوار را فراهم کنند.
  معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری کمیته های درون استانی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و نظارتی با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی بویژه در جامعه زنان گفت: این جلسه با محوریت چهار کارگروه تخصصی زنان سرپرست خانوار در راستای ارتقای وضعیت معیشتی، فرهنگی و اجتماعی آنان برگزار شده است.
  مرضیه فرشاد افزود: تلاش، همکاری و پیگیری همه جانبه تمامی دستگاه های استان گامی موثر در ارتقای سلامت جامعه زنان محسوب می شود.
  در پایان این جلسه مقرر شد، تعامل بیشتر شهرداری ها و ارگان های دولتی برای شناخت این زنان و ارائه خدمات بیشتر به ایشان، تعامل بیشتر مراکز بهداشتی با ارگان های حمایتی و ارائه خدمات رایگان به زنان سرپرست خانوار، ارائه گزارش منطبق با شاخص های مطرح شده در جلسه و بررسی خدمات ارائه شده به زنان سرپرست خانوار از طریق سایر دستگاهها و نیاز سنجی زنان صورت گیرد.
  براساس آخرین آمار هم اکنون ۱۰ هزار زن سرپرست خانوار زیر پوشش بهزیستی استان اصفهان هستند که با احتساب اعضای خانواده‌ آنها به حدود ۳۲ هزار نفر می‌ رسند.
  ۶۹۹۴/ ۲۰۹۳ ** خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.