• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » معامله ۳۰۵۴۷ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1960239

  معامله ۳۰۵۴۷ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۳۰۵۴۷ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۶/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۳۰۵۴۷ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)1046…

  معامله ۳۰۵۴۷ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by Aryan♥ on Dec 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۶/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۳۰۵۴۷ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)1046 قرارداد معامله و ۱۶۵۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۸۴۴۲۲۱ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۷۳۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۹۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۸۴۴۲۲۱ ریال که حاکی از رشد ۱.۶۶ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۷۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۹۹۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 509 قرارداد معامله و ۱۹۳۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۹۶۰۴۲۴ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۸۳۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۱۳۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۹۶۰۳۵۴ ریال که حاکی از رشد ۱.۴۶ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۸۳۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۱۴۰۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 835 قرارداد معامله و ۳۶۷۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۱۵۷۳۵۳ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۰۱۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۲۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۱۵۷۳۵۳ ریال که حاکی از رشد ۱.۸۵ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۰۱۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۲۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 2771 قرارداد معامله و ۴۶۵۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۳۱۵۳۷۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۱۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۴۸۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۳۱۵۳۸۴ ریال که حاکی از رشد ۱.۷۱ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۱۷۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۴۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 25665 قرارداد معامله و ۱۲۶۴۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۵۱۲۰۷۲ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۳۹۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۶۵۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۵۱۲۰۷۰ ریال ، که حاکی از رشد ۱.۷۴ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۳۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۶۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 30547 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز جمعه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۳۴ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۴۱۴۰ تومان معامله شد.


  معامله 30547 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی اکسپرس، طلا همواره از سوی سرمایه گذاران بین المللی مکان امنی برای سرمایه گذاری بوده است. ولی این بازار معمولا با شوکهایی روبرو می شود و تازه ترین نمونه از این شوک، کاهش شدید قیمت پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا بوده است. بر اساس این گزارش قیمت جهانی طلا در بحران مالی ۲۰۱۱ میلادی به بیش از ۱۹۰۰ دلار در هر اونس افزایش یافت و همین امسال در ماه ژوئن پس از رای مردم بریتانیا برای خروج این کشور از اتحادیه اروپا با افزایش همراه شد. ولی از نوامبر تاکنون روند نزولی قیمت طلا آغاز شده و قیمت هر اونس به کمتر از ۱۱۳۳ دلار رسیده است. این در حالی است که قیمت طلا در ماه اوت به بیش از ۱۳۷۲ دلار رسیده بود. به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، سال آینده نیز باید منتظر چنین الگویی باشیم و قیمت طلا بیشتر تحت تاثیر تحولات بازار سهام، تحولات سیاسی جهان و ارزش دلار خواهد بود. انتخابات مهم و سرنوشت ساز آلمان و فرانسه در پیش است و نتایج این انتخابات می تواند تاثیر زیادی بر آینده سیاسی اتحادیه اروپا داشته باشد، آن هم در شرایطی که پیروزی ترامپ در آمریکا نگرانی های شدیدی را در سطح بین المللی به وجود آورده است. مذاکرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا نیز در پیش است و به نظر می رسد نگرانی ها نسبت به تبعات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا داشته است.

  بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سکه بهار آزادی ۲۱.۶ است و با تقسیم عدد ۲۱.۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سکه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


  معامله 30547 در رینگ طلایی بورس کالا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.