• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » تخریب، ریزش و سقوط از بیشترین حوادث ساختمانی در مازندران است
  کد خبر : 1959552

  تخریب، ریزش و سقوط از بیشترین حوادث ساختمانی در مازندران است

  تخریب، ریزش و سقوط از بیشترین حوادث ساختمانی در مازندران استReviewed by Aryan on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، مهران فرصت در همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در محمودآباد با اشاره به اینکه مازندران در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد، اظهار کرد: وجود بیش از ۳۳ هزار مهندس، نحوه پراکندگی…

  تخریب، ریزش و سقوط از بیشترین حوادث ساختمانی در مازندران استReviewed by Aryan on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، مهران فرصت در همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در محمودآباد با اشاره به اینکه مازندران در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد، اظهار کرد: وجود بیش از ۳۳ هزار مهندس، نحوه پراکندگی اعضای نظام مهندسی و همچنین ترکیب مختلف این اعضا شرایط ویژه ای را برای استان مازندران به وجود آورده است. نحوه ساخت و ساز و فرهنگ آن در مازندران با تمام استان‌های کشور متفاوت است و در برخی از مواقع با مشکلاتی روبرو هستیم.

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران تصریح کرد: همانطوری که بومی سازی مقررات ملی در دستور وزارت خانه است اما با توجه شرایط ویژه مازندران لازم است بومی سازی در این استان با دیگر استان ها متفاوت باشد.

  فرصت با اشاره به ۵ دی ماه که سالروز زلزله بم و روز ایمنی در برابر زلزله است، گفت: تقارن این همایش با این روز فرصت خوبی است چرا که باید در بحث ایمنی، بهداشت و محیط زیست به صورت جدی وارد شد. متولی اچ. اس. ای چندین نهاد هستند. متاسفانه هر کاری به چند نهاد واگذار شود به خوبی نتیجه نداده است. ایمنی، بهداشت و محیط زیست مربوط به دستگاه‌های مربوط به خودشان است و نقش نظام مهندسی برقرار کردن ارتباط بین دستگاه ها است.

  فرصت با اشاره به اینکه آمار حوادث در کشور ما از متوسط جهانی بیشتر است، ادامه داد: نا آگاهی مردم نسبت به ایمنی و محیط زیست، فقدان فرهنگ رعایت و نبود سیستم یکپارچه موجب شده است که اتفاقات ناگواری را در مشاغل شاهد باشیم. سازمان نظام مهندسی با رویکرد آموزش و فرهنگ سازی باید خود را به جایی برساند که حوادث در کارگاه های ساختمانی کاهش یابد.

  انتهایی پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.