• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » چرا فرماندار رامسر در آستانه انتخابات تغییر کرد؟
  کد خبر : 1959488

  چرا فرماندار رامسر در آستانه انتخابات تغییر کرد؟

  چرا فرماندار رامسر در آستانه انتخابات تغییر کرد؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، علی یونسی در آیین تکریم فرماندار رامسر اظهار کرد: سروری بهترین فرماندار در زمان خود بود و از زحمات صادقانه اش تشکر می‌کنم. استانداری مازندران تمایلی به جابجایی فرماندار رامسر نداشت و دیدگاه استاندار بر این…

  چرا فرماندار رامسر در آستانه انتخابات تغییر کرد؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، علی یونسی در آیین تکریم فرماندار رامسر اظهار کرد: سروری بهترین فرماندار در زمان خود بود و از زحمات صادقانه اش تشکر می‌کنم. استانداری مازندران تمایلی به جابجایی فرماندار رامسر نداشت و دیدگاه استاندار بر این بود که مدت کمی به پایان فعالیت دولت روحانی باقی مانده و با در پیش رو داشتن دو انتخابات مهم از او تقاضا کردیم که در سمت فرمانداری بماند و این مدت کوتاه سپری شود.

  وی گفت: با وجود مشکلات شخصی سروری تحت هیچ عنوان شرایط ما را نپذیرفت و تصمیم گرفتیم فرد دیگری را جایگزین کنیم و با مشورت با دکتر شریعت نژاد و امام جمعه رامسر تصمیم گرفتیم از محمد آزاد در پست فرمانداری رامسر استفاده شود. با عقل، درایت، تدبیر و خیراندیشی ادامه کار فرمانداری رامسر را به محمد آزاد که به زیر و بم شهر آشنا بوده و تعامل خوبی با ادارات و اعضای شورای تامین دارد سپردیم که بهترین گزینه در شرایط فعلی بود، بنابراین آزاد به وزارت کشور معرفی و موافقت انجام شد.

  معاون استاندار مازندران بیان کرد: با مشی خدمتگذاری و مشی سیاسی باید از مواضع دولت حمایت شود و در همه امور چتر مدیریتی برای مردم رامسر گسترده باشد و با همه طبقات اجتماعی محشور بوده و در عدالت، عفت و شجاعت در چارچوب دستورات خداوند عمل شود. مسئولیت امانت خداست و باید در هر شرایطی مدافع حقوق مردم باشیم و طوری عمل کنیم تا مردم حس کنند از جنس خودشان هستید.

  یونسی گفت: در استان مازندران  4805 طرح و پروژه با اعتبار ۳۸۰۰ میلیارد تومان در دولت روحانی به بهره برداری رسید و دولت ۴۴۰ میلیارد تومان به شهرداری ها در قالب ارزش افزوده کمک‌ کرد. ۱۰ پروژه عمرانی در روستاهای مازندران به بهره برداری رسید و تزریق ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه به دهیاری ها منجر به اجرای ۲۲۰۰ پروژه شد، ۱۰۰۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت و ۲۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل شد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، حسین سروری، فرماندار سابق رامسر در آیین تکریم فرماندار رامسر اظهار کرد: حل مشکلات مردم و برطرف کردن تنگناها و کاستی ها وظیفه هر خدمتگذاری در نظام است.

  وی افزود: از بدو ورود به فرمانداری رامسر اعتقاد به ایجاد فضای آرام، همدلی، همزبانی، وحدت و پرهیز از اختلافات و اجتناب از ورود به تنش های سیاسی و اجتماعی را سر لوحه کار خود قرار دادم.

  سروری گفت: مدارا کردن و بالا بردن آستانه تحمل در برابر انتقادات و شایعات و تخریب ها یکی از اصول مدیریتی من بوده و سعی کردم با پذیرش همه دیدگاه ها و همراهی و پذیرش نظرات منتقدین دولت در کنار حامیان دولت تدبیر و امید فضای تفاهم و همدلی برای رسیدن به توسعه پایدار را فراهم کنم.

  وی افزود: اگر در این ایام توفیقی حاصل شد همت و همراهی مردم و تلاش و کوشش مدیران و حمایت های همه جانبه مردم بود و محور استراتژی تصمیم گیری من بر مبنای قانون و حق و منافع و مصلحت این شهر بود و سعی کردم مجری خوبی برای دولت باشم.

  فرماندار سابق رامسر تصریح کرد: رویکرد و نگاه من به همه مناطق یکسان بود و در توزیع اعتبارات و امکانات عدالت و پرهیز از بخشی نگری مد نظر من بوده است.

  وی افزود: با اخلاص در راستای توانمندسازی اقتصادی و گردشگری و کاهش هزینه های مردم با ارتقای رفاه عمومی و توسعه کسب و کار تشویق و حمایت از سرمایه گذاران قدم برداشتم و با تاسیس فروشگاه ها و واحدهای صنفی و تولیدی با شکستن برخی انحصارات زمینه رونق و رقابت در فضای اقتصادی را فراهم کردم.

  سروری با اشاره به تاسیس خانه سرمایه گذاری و خانه سمن و شرکت تعاونی گل و گیاه در رامسر تصریح کرد: با مشارکت آحاد مردم در عرصه های گوناگون و فناوری سبز رامسر و شهر هوشمند و شهرک فناوری اطلاعات با تمرکز بر فناوری نوین، این شهر باید قطب فناوری ایران شود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمد آزاد سرپرست جدید فرمانداری رامسر نیز در این مراسم گفت: خدای بزرگ را شاکرم که فرصت خدمتگذاری به مردم رامسر را در سنگری دیگر به من داده است و این لطف خدای بزرگ است.

  وی افزود: با تلاش در حوزه عمران و آبادی و توسعه رامسر در حوزه اقتصادی، معیشت و اشتغال کوشا باشیم و با همراهی همه اقشار مختلف جامعه این اتفاق زیبا برای این شهر رقم خواهد خورد. برای توسعه این شهر باید خودمان همت کنیم و با همراهی و همدلی در راستای خدمت به مردم گام های بزرگی برداریم و همچنان که در گذشته تلاش کردیم نهضت را تبدیل به انقلاب کنیم.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.