• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » تمام دلواپسان از شما آقای روحانی شکایت خواهند کرد/ فتنه‌های پیچیده‌تری پیش رو داریم
  کد خبر : 1959463

  تمام دلواپسان از شما آقای روحانی شکایت خواهند کرد/ فتنه‌های پیچیده‌تری پیش رو داریم

  تمام دلواپسان از شما آقای روحانی شکایت خواهند کرد/ فتنه‌های پیچیده‌تری پیش رو داریمReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از پرستوها،حسن عباسی در سلسله نشست‌های «پایان فتنه، پایان فریب» که در سالن ابن‌سینا برگزار شد، اظهار داشت:  تأکید قرآن به خلقت حضرت عیسی(ع)…

  تمام دلواپسان از شما آقای روحانی شکایت خواهند کرد/ فتنه‌های پیچیده‌تری پیش رو داریمReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از پرستوها،حسن عباسی در سلسله نشست‌های «پایان فتنه، پایان فریب» که در سالن ابن‌سینا برگزار شد، اظهار داشت:  تأکید قرآن به خلقت حضرت عیسی(ع)  مانند خلقت آدم(ع) است اما تمدن غرب نه به راه پسر رفت و نه مادر رفته‌اند.

  وی ادامه داد: با نگاه به ساختار زندگی حضرت عیسی(ع) فاصله تمدن بشری انحراف تمدن بشری را درمی‌یابیم.

  این کارشناس مسائل سیاسی افزود: فتنه در دوره عیسی مسیح(ع)  ربوی بود و یهودی‌ها در آن زمان اقتصادی ربوی را بنیان نهادند، حضرت عیسی(ع) که به پیامبر مهربانی معروف بود یک‌بار برخورد خشنی داشت آن‌هم زمانی بود که یهودی‌ها  روی میزها در صحن مسجد ارز فروشی می‌کنند، ایشان میزها را برهم میزند، همین‌جا یهودی‌ها به امپراطوری روم پناه می‌برند که اگر حضرت عیسی(ع)  زنده بماند دیگر جایی برای یهود و امپراطوری روم باقی نمی‌ماند و نتیجه به صلیب کشیدن آن حضرت شد. هیچ‌گاه تاریخ بشر مانند امروز درگیر با خداوند و ربا نبوده است.

  عباسی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت عیسی (ع) باید یادآور شد: که برای رسالت  انبیا و  پیامبران شهید شدند هزینه سنگینی برای صیانت از دینشان پرداخته‌اند و سنگینی آن بر دوش پیروان حقیقی ایشان قرار می‌گیرد.

  هر چه مؤمن‌تر باشید ضریب فتنه بالاتر است

  وی ادامه داد: هر کس ادعای دین‌داری کند خدا او را با فتنه‌های اجتماعی و گروهی امتحان می‌کند، هر چه مؤمن‌تر باشید ضریب فتنه بالاتر است، هر جامعه مؤمن‌تر توده فتنه بیشتر است.

  رئیس اندیشکده یقین گفت: وقتی ۸۰ میلیون نفر آرزوی پیامبران را محقق می‌کند اولین بار در تاریخ انسان‌های مؤمن تمام کفر و الحاد و نفاق را به چالش می‌کشد و  ۴۲۰ تن از سران خارجی  به دیدار رهبری می‌روند  و سران ۱۸۰کشور به گفتگو با رهبر نشسته‌اند،  این فرصت برای هیچ انسان معصومی وجود نداشته است.

  وی افزود: این اتفاقات در وضعیت و زمانی است که شیخ زکزاکی اسیرشده و شیخ نمر را شهید کرده‌اند، از مرزهای ملت بیرون رفته آرزوی ائمه حکومت جهانی  است پس فتنه‌های بزرگ‌تری را همراه دارد.

  عباسی بابیان اینکه نمونه‌های فتنه‌های این دوران در زمان انبیا هم نبوده است،بیان داشت: البته در فتنه ۵۸ و بعثی‌ها ، منافقین و نفوذ لیبرال‌ها در سال‌های ۷۸ و ۸۸ سبک زندگی قرانی ما راهگشا بوده است.

  زمینه فتنه ساختار بانکی ربوی است

  وی خاطرنشان کرد: در تفکر علم قرآنی علم هدایت فتنه راداریم بجای علم مدیریت بحران غربی داریم، ادبیات سیاست کشور این باشد که امروز در فتنه به سر می‌بریم، در نهج‌البلاغه فتنه را به‌صورت حق و باطل  داریم که هرگاه جای این دو عوض شود فتنه آغازشده است.

  وی تأکید کرد: امروز باطل معروف شده است، زمینه فتنه ساختار بانکی ربوی است حتی مقام رسمی می‌گوید مراجع تحت تأثیر عوام هستند.

  رئیس اندیشکده یقین تصریح کرد: همین کاسبان اقتصاد ربوی جمع می‌شود که رو به روی ولی‌فقیه می‌ایستند، امروز هدف ما در فتنه شناسایی تفکیک فتنه است، کسانی که در فتنه سقوط کردند که به‌تناسب مقام به سبب نداشتن تقوا در دام مشکلات افتادند.

  عباسی بیان داشت: مطهری که تجربه درگیری در فتنه ندارد دغدغه‌اش یک‌مشت افراد یاغی شده تا آن‌ها از فتنه مبری بدانند. ریزش‌ها به خاطر فتنه‌های اخلاقی و معرفی اسیر نداشتن اقوی ایجادشده بود.

  وی با اشاره به اینکه سیاست در حد دیانت در عمل است،افزود: اگر کسی شد وزیر و نماینده مجلس و ریس جمهور تا زمانی بر حق است که اندیشه لیبرالی و تثلیثی نداشته باشد در غیر این صورت منصب را غصب کرده‌اند.

  این کارشناس سیاسی بیان داشت: نوح نبی اعلام برائت می‌کند از فرزندش درحالی‌که برخی هنوز هم‌چشم پوشی می‌کنند، نسل بعدی را باید روشن کنیم مانند جوانان مدافع حرم بیش  از هزار نفر  شده‌اند. از اکنون باید جوانان باید تقوا داشته باشند.در فتنه ۸۸ به دلیل فقدان تقوا افرادی از نظام ریختند.

  وی ادامه داد: وجه خارجی فتنه سال ۸۸ در انستیتو سابان سنتر شروع شد با طرحی کدام راه به ایران ۱۴۷ صفحه مطرح‌شده بود که حمله نظامی و کودتا را مطرح کرده بودند و راه ششم انقلاب مخملی بوده که تنها از مسیر اصلاح‌طلب‌ها اجرایی بود،همین طرح را یک روز قبل انتخابات جمع‌آوری کردیم که در ۲۷صفحه وطن امروز  آن را منتشر کرد.

  عباسی افزود: تنها دو سه نفر کف صحنه بودند که با حمایت آقای هاشمی و ریس مجمع تشخیص مصلحت نظام مسبب اصلی فتنه بودند. ۱۶سال قبل را گل‌وبلبلی بود همین موضع بی انصافانه هاشمی دودی به چشم خودش است.

  وی تأکید کرد: تبیین نقش و مسئولیت شما آقای هاشمی باید شفاف شود مسئولیت درجه‌یک در دست شماست.امام جماعت نماز مختلط کسانی بودید که با همین کار بین خود و مؤمنین فاصله گذاشتید.

  قهرمانان رهبران اصلاح‌طلب دو روز گذشته نامه زده به ترامپ تا تحریم‌ها را بیشتر کند

  رئیس اندیشکده یقین گفت: انتظار بود مراجع شدیدتر و سریع‌تر موضع می‌گرفتند خیلی‌ها را تکان داد و نیاز است بارها این واقعه را بازخوانی کرد.

  عباسی با بیان اینکه وجه داخلی فتنه بر اساس فشار از پایین و چانه‌زنی از بالا  ادامه داشت تا انقلاب را از بین ببرند، افزود: برخی در مجمع تشخیص  نقش داشتند بگویند انقلاب اسلامی تمام‌شده است، تفکر تمام شدن انقلاب اسلامی برای امروز نیست برای جلوگیری است می‌خواهند انقلاب خفه کنند.

  وی بیان داشت: برخی که امروز قراردادها را نتیجه برجام می‌دانند یادشان رفته ما قرار بود هواپیما را تولید کنیم نه اینکه قرارداد داشته باشیم. این آرزوی که اربابان شما دارند به گور می‌برید.

  رئیس اندیشکده یقین افزود: در شورای نگهبان آیت‌الله جنتی از شما انتظار می‌رود آقای روحانی را برای مقاله در مجله راهبرد را  استنطاق کنید، کسی که ضرورت انقلاب را نمی‌فهمد  دلیل ندارد ریس جمهور بماند، با تلاش حزب‌الله بساط لیبرالی‌ها جمع می‌شود که نکته کلیدی است.

  وی ادامه داد: فتنه ۷۸در کوی دانشگاه مسئله اصل نظام بود علیه شورای نگهبان، بسیج و همه‌چیز شعار دادند. قهرمانان رهبران اصلاح‌طلب دو روز گذشته نامه زده به ترامپ تا تحریم‌ها را بیشتر کند، اصلاح‌طلب یعنی احمد باطبی، یعنی وطن‌فروش.

  هرگاه صحبت از  اصلاح‌طلب است پارتی و جاسوسی در میان است

  عباسی یادآور شد: هرگاه صحبت از  اصلاح‌طلب است پارتی و جاسوسی  در میان است، پاسخ قهرمان خاتمی را باید اصلاح‌طلب‌ها بدهند. جالب است اصلاح‌طلب جریان رسمی درون حکومت شناخته می‌شود، از وزارت اطلاعات می‌خواهیم رسیدگی کند.

  وی تأکید کرد: کسانی خود را اصلاح‌طلب می‌دانند قهرمان ملی‌شان تنها مساوی وزیر امور خارجه عربستانی است.

  رئیس اندیشکده یقین افزود: میرحسین موسوی در مصاحبه با رسانه بیگانه می‌گوید اگر جلوی جریان رهبری بایستیم عقب‌نشینی می‌کند، کور خوانده بود چون اگر امام خمینی را شناخته بود خود را با امام خامنه‌ای  رودررو نمی‌کرد.

  وی با اشاره به اینکه دوستانی که از دموکراسی دم می‌زنند عقبه آن‌ها هیچ سازگاری با حقوق شهروندی ندارد، بیان داشت: چند نفر که برای لغو انتخابات رفته بودند دفتر رهبری وزیر  دولتی هستند که تنها هفت هشت هزار میلیارد دارایی دارد، مسئله ما رانت‌هایی نجومی است که وزیران دولت کنونی گرفته بودند و در ستاد میرحسن موسوی حرف از رویارویی با رهبری می‌زنند.

  عباسی عنوان داشت: آقای آخوندی رویه و سازوکاری که به این ثروت رسیده‌ای مزخرف است نه مسکن مهر. عباس آخوندی می‌گوید که برای توسعه نیاز به لیبرالی داریم ، شما غلط کردی بزرگ‌تر از بنی‌صدر و منتظری نیستی آقای آخوندی.

  وی افزود: مطهری پزشکیان و دیگران که  رفع  حصر  را مطرح می‌کنند بدانند رفع حصر باید فراموش کنند زیرا باید فتنه گران اطراف روحانی را  هم به حصر ببریم.

  رئیس اندیشکده یقین گفت: آقای مطهری اگر در سخنرانی پدر گران‌قدرتان حرفی از خوبی‌های  لیبرال زده بودند بیا ادعای پسر آیت‌الله مطهری بودن را بکن.

  وی افزود: امروز آقای ظریف سرش را از اعتماد به کری به زمین می‌کوبد ، او یک کابالاییست  را در آغوش گرفته است.

  عباسی بیان داشت: اگر به دنبال اشتغال‌زایی باشید دست شمارا می‌بوسم اما اگر بخواهید به نزاع ادامه دهید باخشم حزب‌الله روبه‌رو خواهید شد.

  وی با اشاره به اینکه فتنه برجام هم تمام شد فتنه سنگین بعدی در انتخاب سال آینده پیروز قطعی شخص آقای روحانی است، گفت:  احتمال فتنه در انتخابات آینده روبه‌رو شویم وجود دارد. برخی از برخی چیزها خبردارند. مردم نگران باشید مسئولین خبر داده‌اند از صندوق‌های رأی الا و لابد اسم روحانی بیرونمی آید پس حتماً اتفاقی می‌افتد.

  رئیس اندیشکده یقین افزود: اگر حاج قاسم سلیمانی  مالک اشتر داریم در کنار او این‌قدر عمار داریم که خواب را از اشعس بن قیص‌ها بگیریم.

  تمامی دلواپسان از شما آقای روحانی شکایت خواهند کرد

  وی تأکید کرد: همه دلواپسان به خاطر حقوق شهروندی  و ۴۷  فحش دادید باید دادگاه بیایید زیرا تمامی دلواپسان از شما شکایت خواهند کرد.

  عباسی بیان داشت: باید قوه قضاییه  یک‌بار برای همیشه تودهنی بزند به کسانی که از پول بیت‌المال شکایت خود را شروع کردند.

  وی افزود: اوباما این‌قدر دولت ما را حقیر شمرده است که برای دل‌خوشی هم در آخر دوران ریاست جمهوری‌اش تودهنی زد به ظریف و به روحانی که ایسا را رد نکرد تا بعداً ترامپ آن را بپذیرد.

  رئیس اندیشکده یقین گفت: حسام‌الدین آشنا بدترین مشاوره رسانه‌ای است زیرا با شکایت از یک کلمه باعث شد ۵۰۰ برگه  را ما به دادگاه بدهیم و با استمرار دعاوی ۴۱۰۰۰ صفحه سند را امریکا رو کند.

  وی ادامه داد: مذاکره زمانی منطقی بود که طیب نیا و سیف با جک لو نظرات لغو ایسا و داماتو را مطرح می‌کردند،دولت امریکا تمام‌شده است قول تلفنی کری به ظریف به درد نمی‌خورد آقای هاشمی بیدار شوید.

  عباسی تصریح کرد: فتنه شکست برجام بر گردن رهبری مکمل فتنه ۸۸ است زیرا ادعا می‌کنند رهبری در جریان ریز مذاکرات بود درحالی‌که بارها رهبری اعلام کردند در جزئیات تخصصی ندارند و به مذاکرات خوش‌بین نیستند.

  وی افزود: برای هدایت فتنه۸۸ «این عمار» طرحی هنرمندانه بود تا برخی اعضای فتنه را روشن کنیم درحالی‌که در کودتای ترکیه می‌بینید اردوغان چند هزار نفر را بیرون ریخت.

  رئیس اندیشکده یقین  خاطرنشان کرد: از حب آقای هاشمی و فرزندانش عبرت بگیرید فرزندانش در جای‌جای فتنه حضور دارند،  آقای هاشمی حرمت نظام را شکستید با حمایت از فرزندان شما.

  وی یادآور شد: تنها طاغوت برخی بزرگان نظام فرزندشان بودند، برای خودشان شان و موقعیتی قائل بودند و خوی فرعونی گرفتند.

  اصل از  کجا آورد باید زنده شود

  عباسی افزود: قضاوت مردم از انقلابیان این است که از جان و مالشان چگونه هزینه کرده‌اند، نه اینکه برخی در طی سی سال چند هزار میلیارد دارایی دارند، اصل از  کجا آورد باید زنده شود.

  رئیس اندیشکده یقین بیان داشت: با عدم قسط در حکومت روبه‌رو هستیم اما مردم ما مطمئن باشند حقمان را از حلقوم آن‌ها درخواهیم  آورد.

  این کارشناس سیاسی گفت: مسئله فتنه فیش‌های نجومی و اصل از کجا آورد را پیگیری  می‌کنیم،  لحن و خشم ما از مشتی که بر دهان داعش در سوریه زدیم محکم‌تر خواهد بود.

  وی افزود: این آقای روحانی یک‌تنه دبیر شورای امنیت ملی نهاوندیان را شارژ می‌کند دائماً شکایت کنید، حالا باید در دادگاه باید جواب بدهد چه جور من  و دوستانم کاسب تحریم هستند و آقای آملی لاریجانی باید از قوه قضاییه صیانت کنید. اگر نتواند ثابت کنید من با بدنه سیستم روحانی کارخواهم داشت، من ۲۷ دی به دادگاه خواهم رفت اما آماده‌باشید کمپین دلواپسان از فردا شروع به کار خواهد کرد.

  عباسی بیان داشت: به دادگاه قول دادم سند مذاکرات را منتشر نکنیم اما روحانی خودش مقاله جمع‌کردن انقلاب اسلامی را در مجله راهبرد و بحث دائمی کردن آقای هاشمی را مطرح می‌کند.

  وی تأکید کرد: اگر قرار است زمینه‌سازی ظهور صورت گیرد حکومت اسلامی باید مسئله تمدن اسلامی را محقق کنند که بدون زدودن لیبرال نمی‌شود. مادامی جریان لیبرالی درون نظام وجود داشته باشد محقق نمی‌شود.

  رئیس اندیشکده یقین  تصریح کرد: هسته مرکزی لیبرالی ضد اسلام است و هر کس این طرح لیبرالی را مطرح کند زمینه جمع‌کردن انقلاب اسلامی را پایه‌گذاری می‌کند.

  وی افزود: سیستم لیبرالیسم ربوی بانک باید از بین برود و دغدغه مراجع را پیگیری کنیم ، چرا آقای هاشمی و روحانی حرف نمی‌زنند و کاری نمی‌کنند؟جنبش مردمی قسط هر مدیر لیبرالی باید بی ابرو شود

  فتنه انتخابات سال ۹۶ است طرح‌ها و برنامه خاصی دارند

  عباسی بیان داشت: روحیه انقلابی در تحول‌خواهی خلاصه می‌شود، اگر قرار است تحولی رخ دهد باید قواعد اصلی را  به هم بریزیم که هزینه دارد.

  وی افزود: بجای تمرکز بر تجارت خارجی باید بر تجارت داخلی تمرکز کنیم. جلوی واردات بی‌رویه از جهان شرق و غرب را بگیریم و بازار هشتادمیلیونی را برای اشتغال جامعه در نظر بگیریم.

  رئیس اندیشکده یقین  ادامه داد: فتنه سیاست درهای باز همانند چین و تایلند است ، سیاست‌های درهای باز فتنه اقتصادی سیاسی و فرهنگی است و اگر این سیاست اجرا شود استحاله جمهوری اسلامی رقم می‌خورد.

  وی با اشاره به سیستم ناکام درب‌های باز چین گفت: جذب سرمایه و فنّاوری و نیروی ارزان برای تولید و صادرات انبوه را امریکا نمی‌گذارد عملی شود درنتیجه غربی‌ها و برخی مسئولین می‌خواهند سیاست درهای باز تایلند را در ایران رفم بزنند، برای جذب سرمایه می‌خواهند نفوذ فرهنگی اخلاقی و فرهنگی را مجوز بدهند.

  عباسی در انتها بیان داشت: فتنه‌های پیچیده‌تر خواهیم داشت اما باکی نیست رهبری فرهیخته و مردمی با بصیرت داریم که با پشتوانه تعالیم دینی تجربه‌های زیادی از فتنه دارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.