• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » شبانه تجیهزات ورزشگاه برق را فروختند/ فوتبال شیراز مرده است
  کد خبر : 1959329

  شبانه تجیهزات ورزشگاه برق را فروختند/ فوتبال شیراز مرده است

  شبانه تجیهزات ورزشگاه برق را فروختند/ فوتبال شیراز مرده استReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این نشست با اشاره به قدمت ۷۰ ساله تیم فوتبال برق…

  شبانه تجیهزات ورزشگاه برق را فروختند/ فوتبال شیراز مرده استReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این نشست با اشاره به قدمت ۷۰ ساله تیم فوتبال برق در کشور اظهار داشت: این نشست مشترک در پی درخواست‌های مکرر پیشکسوتان این تیم فوتبال و به دعوت هیئت  فوتبال استان برگزار شده است.

  وی با اشاره به درخواست‌های شهروندان شیراز و همچنین افکار عمومی مبنی بر بازگشت تیم فوتبال برق به جایگاه اصلی خود در فوتبال کشور گفت: امروز شهروندان شیرازی بازگشت تیم برق به لیگ برتر را از اتمام پروژه میانرود ارجح‌تر می‌دانند.

  مدیرکل ورزش و جوانان فارس، فوتبال امروز فارس را نیازمند تغییر نگرش در مدیریت آن دانست و گفت: احساسی تصمیم گرفتن و فاصله دار بودن مدیریت تیم‌های ما از علم روز مدیریت ورزشی بلای جان فوتبال شده است.

  کامیاب از نبود اتحاد و وفاق بین اهالی ورزش به عنوان دومین آفت در ورزش استان به ویژه ورزش فوتبال یاد کرد و افزود: متاسفانه برخی رفتارهای نفاق برانگیز در استان به عاملی برای تخریب فوتبال استان در سطح ملی تبدیل شده است.

  کامیاب با انتقاد از برخی مدیران تیم‌های ورزشی که توانایی جذب حامی مالی را ندارند گفت: برخی گمان می‌کنند که مدیرکل ورزش و جوانان استان بازاریاب بوده و مکلف است برای رفت و آمد یک تیم ورزشی هم حامی مالی پیدا کند.

  مدیرکل ورزش و جوانان فارس خواستار ایجاد وفاق و همدلی بین پیشکسوتان و مدیران باشگاه برق شد و گفت: تا زمانی که اتحاد وجود نداشته باشد هیچ طرح و برنامه‌ای موفق نمی‌شود.

  هیچ کس نمی‌تواند منکر کمک‌های ورزش و جوانان به فوتبال باشد

  رئیس هیئت فوتبال استان فارس نیز با انتقاد از پیشکسوتانی که در این نشست حاضر نشده بودند اظهار داشت:هیچ کس نمی‌تواند منکر کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان فارس به فوتبال این استان به ویژه فجر شهید سپاسی در فصل گذشته شود.

  غلامعلی هنرپیشه با بیان اینکه فوتبال ما روی زمین مانده است افزود: تیم‌داری نه وظیفه هیئت فوتبال است و نه وظیفه اداره کل ورزش و جوانان استان است.

  وی با اشاره به هماهنگی‌های لازم برای اختصاص زمین تمرینی به دو تیم کارا و برق نوین خواستار حمایت بخش دولتی از فوتبال استان شد.

  سرمربی اسبق تیم فوتبال برق نیز با انتقاد شدید از عدم حضور برخی پیشکسوتان تیم فوتبال برق در این نشست اظهار داشت:در شرایطی که تلاش اداره‌کل ورزش و جوانان فارس برطرف کردن مشکلات فوتبال این است متاسفانه برخی حاضر به شرکت در یک نشست هم نمی‌شوند.

  محمد عباسی با بیان اینکه در گذشته هرچه شنیدیم دروغ بوده است گفت:با شعار نمی شود مشکلات این باشگاه را برطرف کرد.

  مسئول ورزش سپاه فجر فارس نیز دراین نشست از شیوه مدیریت کردن تیم‌های فوتبال دراستان انتقاد کرد و اظهار داشت:متاسفانه تیم‌های ما امروز به صورت فله‌ای و بدون برنامه، مدیریت می‌شوند.

  رسول فلاح نداشتن هیئت مدیره و مجمع واقعی را یکی از آسیب‌های مدیریتی در اداره تیم های فوتبال دانست و گفت: اگر بخواهیم تیم با سابقه و ریشه‌دار برق بار دیگر جان بگیرد باید تفکرات کلان مرتبط با این تیم را تغییر دهیم.

  وی با بیان اینکه من به عنوان مسئول ورزش سپاه خبر ندارم که در تیم فجر شهید سپاسی چه می‌گذرد گفت: امروز فوتبال یک علم است و برای قرار گرفتن در کورس رقابت آن باید توجه ویژه‌ای به امر دانش افزایی داشته باشیم.

  فلاح برخی تصمیات دلسوزانه در مورد تیم‌هایی فجر و برق رابه مسکن‌هایی برای یک بیمار سرطانی تشبیه کرد و گفت: این تصمیمات فقط درد را تسکین می‌دهند غافل از آنکه سرطان همچنان در حال پیش روی است.

  وی با اشاره به مصاحبه خود با یکی از سایت‌های ورزشی کشور گفت: نگاه برخی مدیران در گذشته به ورزش نگاه کاسب‌کارانه بود و هرگاه قرار بود مبلغی به عنوان حمایت مالی به شریان تیم تزریق شود ابتدا سهم آنها باید از کل منبع مالی برداشته می شد.

  مدیرعامل اسبق تیم برق با بیان اینکه برخی مدیران گذشته فوتبال را حرام می‌دانستند افزود: بی‌تدبیری استاندار وقت فارس در خصوصی سازی تیم فوتبال برق ضربه بزرگی به این تیم زد.

  فوتبال شیراز مرده است

  یکی دیگر ازپیشکسوتان فوتبال نیز در این نشست با انتقاد از عدم حضور دیگر پیشکسوتان تیم فوتبال برق در این نشست اظهار داشت: متاسفانه برخی رفتارهای موجود سبب شده تا دلسوزانه فریاد بزنیم که فوتبال این شهر مرده است.

  مجید توتونچی منیت‌های موجود را آفت بزرگ فوتبال استان دانست و گفت: باید روحیه همدلی بین پیشکسوتان احیاء شود تا آنگاه امیدوارانه تر به فوتبال این استان نگاه کنیم .

  مالک و مدیر عامل باشگاه برق شیراز نیز در این نشست با بیان اینکه مشکل اصلی این باشگاه در حال حاضر بدهی‌های کلان باقی مانده از مدیریت سابق به دارایی، تامین اجتماعی و بازیکنان است اظهار داشت: متاسفانه درزمان حضور ما در این ورزشگاه بسیاری از تجهیزات موجود در باشگاه و حتی لباس‌های تیم شبانه از ورزشگاه خارج و بفروش رسید.

  هادی شیروانی عدم تطبیق بدهی‌های واقعی این باشگاه با اظهارات مطرح شده در زمان تغییر تحول را بزرگترین چالش پیش روی باشگاه برای ادامه حیات دانست و گفت:از سال ۱۳۸۹ تا کنون حتی یک ریال هم برای تاسیسات باشگاه هزیه نشده است.

  وی با ضررده خواندن مجموعه ورزشی برق برای مالکان آن خواستار اتخاذ تدابیری برای برطرف کردن چالش‌های پیش روی این باشگاه قدیمی شد.

  مالک و مدیر عامل باشگاه برق شیراز نیز در این نشست با بیان اینکه مشکل اصلی این باشگاه در حال حاضر بدهی‌های کلان باقی مانده از مدیریت سابق به دارایی، تامین اجتماعی و بازیکنان است افزود: متاسفانه در زمان حضور ما در این ورزشگاه بسیاری از تجهیزات موجود در باشگاه و حتی لباس‌های تیم شبانه از ورزشگاه خارج و به فروش رسید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.