• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » حقوق فرهنگیان یا صدقه…؟!؟
  کد خبر : 1959326

  حقوق فرهنگیان یا صدقه…؟!؟

  حقوق فرهنگیان یا صدقه…؟!؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز، سالهاست دردی مانند جذام فرهنگیان را زجر میدهد، و آن هم این است که به محض اینکه قرار است هزار تومان به فرهنگیان اضافه شود  یا آنها هم از حداقل مزایای خود که یک صدم بسیاری از ادارات…

  حقوق فرهنگیان یا صدقه...؟!؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز،

  سالهاست دردی مانند جذام فرهنگیان را زجر میدهد، و آن هم این است که به محض اینکه قرار است هزار تومان به فرهنگیان اضافه شود  یا آنها هم از حداقل مزایای خود که یک صدم بسیاری از ادارات نیست بهره مند شوند مثل  حق التدریس ها یا پاداش آخر خدمت فرهنگیان  ، یا اضافه کار مدیران ، تمامی شبکه های صدا و سیما از هفت صبح در تمامی بخش های خبری تا ساعت ٢۴ پخش می نمایند و به ترتیب اول رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، سپس وزیر وبه ترتیب تمام معاونین وزیر  شروع به مصاحبه نموده ومثل اینکه صدقه ای که به فقرا میدهند با آب و تاب فراوان پخش می نمایند ، مثل اینکه شق القمر شده است دهها کارشناس دعوت نموده وبه تاثیر آن بر اقتصاد کشور و غیره می پردازند ، آن هم در حالیکه تمامی وزارت خانه ها هرساله چندین برابر آن را اضافه نموده وپرداخت می کنند و نه خبرنگاری مطلع می شود و نه کارشناسی به بررسی آن می پردازد .

  اما الان چند ماه است حقوق فرهنگیان با تاخیری چندین روزه پرداخت می شود ، اما هیچ یک از حضرات مصاحبه کننده و هیچ کانال تلویزیونی حاضر نیست به خود زحمت داده و فقط یک بار از این مسئولین زحمت کش !! سؤال نماید که چرا این چندرغاز حقوق فرهنگیانی که هیچ راه درآمدی بجز این حقوق را ندارند پرداخت نمی شود؟

    جناب وزیر، توقع این فرهنگیان از شما پرداخت مطالبات بود ، حقوق اولیه ای که بدون هیچ سر و صدایی تمام وزارت خانه ها بدون هیچ تاخیری پرداخت می کنند ، قرار بود اندوخته سی سال فرهنگیان که در صندوق ذخیره به یغما رفته است را باز گردانید نه اینکه این قشر زحمت کش حقوق ماهیانه خود را که به اندازه اضافه کاری یا پاداش برخی وزارتخانه ها هم نیست با چند روز تاخیر دریافت کنند .

  جناب وزیر، معلمینی که شما متولی آنها هستید نجومی بگیر نیستند که این حقوق اندک هم با هزار دلهره  مثل صدقه پرداخت میکنید ،

  وزیر محترم، اگر بودجه نیست که نباید برای هیچ وزارتخانه و ارگانی باشد ، پس چگونه است که برخی وزارتخانه ها هنوز چند روز مانده به پایان ماه حقوق چندین برابر معلمان را پرداخت میکنند؟

  جناب نوبخت، چند وقت قبل  در رابطه با تاخیر حقوق فرهنگیان فرمودید : فرهنگیان چند روزی حقوق خود را نگهدارید !؟!؟ جناب آقای نوبخت خدارا شکر مثل اینکه جنابعالی هیچوقت حقوق معلمی نگرفته اید ، وگرنه میدانستید حقوق معلم حداکثر چهار یا پنج روز بیشتر دوام ندارد . این حقوق باید بابت قسط وام و شهریه دانشگاه و قسط جهیزیه دختران داده شود ، فقط خدا را شکر شغل معلمی اعتباری دارد که تا آخر ماه بقال و قصاب و… به او قرض دهند ، وگرنه که فرهنگیان از گرسنگی میمردند .

  جناب خبرنگاران وظیفه شناس، شمایی که به محض اینکه معلمی دست خود را در بینی کرد ، از تمامی شبکه های استانی و سراسری با حضور چندین و چند کارشناس حکم اعدام را برای این معلمین کم میدانید، چرا الان ساکت هستید؟

  وکلای محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، الان شما کجا هستید ،دقیقأ کجا هستید ؟؟؟؟؟؟

  وزیر محترم، و حضرات محترمی که دغدغه فرزندان و آینده سازان این مملکت را دارید، قبل از اینکه دیر شود از خواب غفلت بیدار شوید و اقدام درخوری انجام دهید…

  ابراهیم بلوچی، سوم دیماه  ٩۵

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.