• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » قصه یکی از مؤثرترین روش های تربیتی است
  کد خبر : 1959292

  قصه یکی از مؤثرترین روش های تربیتی است

  قصه یکی از مؤثرترین روش های تربیتی استReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبر گزاری برنا در هرمزگان؛ ایرج صوغانی در آغاز هفته قصه گویی اظهار داشت : هفته قصه گویی از ۲۸ آذر ماه لغایت ۴ دی ماه سال جاری در مدارس ابتدایی بندرلنگه برگزار می شود…

  قصه یکی از مؤثرترین روش های تربیتی استReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبر گزاری برنا در هرمزگان؛ ایرج صوغانی در آغاز هفته قصه گویی اظهار داشت : هفته قصه گویی از ۲۸ آذر ماه لغایت ۴ دی ماه سال جاری در مدارس ابتدایی بندرلنگه برگزار می شود و هدف از برگزاری این هفته برجسته کردن نقش قصه گویی به عنوان یک ابزار آموزشی، احیای سنت قصه گویی و انتقال این میراث ارزشمند به نسل جدید ، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و آموزش غیر مستقیم مفاهیم ارزشی، دینی و ملی به فرزندان این مرز و بوم است.

  وی افزود : قصه یکی از مؤثرترین روش های تربیتی است که از طریق آن می توان با ایجاد صمیمیت بین قصه گو ومخاطبان، از نظر رفتاری و تربیتی در مخاطبان تأثیر مطلوب به وجود آورد.

  صوغانی تصریح کرد: قصه گویی به غیر از کارکرد تربیتی، نقش مهمی نیز در انتقال و ترویج فرهنگ و سنت های ملی و مذهبی از نسلی به نسل دیگر دارد.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه اضافه کرد : امسال برای اولین بار هفته قصه گویی مدرسه در مدارس ابتدایی و در پایه های اول تا سوم اجرا می شود و با توجه به تقارن آن با هفته وحدت، در اجرای قصه ها از مضامینی در زمینه زندگی پیامبر اکرم(ص) و سیره ایشان استفاده می شود.

  این مسئول درپایان تاکید کرد : برگزاری کارگاه های قصه گویی در مدارس ابتدایی، دعوت از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها به منظور قصه گویی و نیز تکریم آنها وایجاد حس همدلی، برگزاری ویژه برنامه جشن قصه گویی در مدارس، شاهنامه خوانی و معرفی کتاب از جمله برنامه های اجرایی این هفته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.