• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » همایش بزرگداشت پژوهشگران و نخبگان بخش شال برگذار شد
  کد خبر : 1959243

  همایش بزرگداشت پژوهشگران و نخبگان بخش شال برگذار شد

  همایش بزرگداشت پژوهشگران و نخبگان بخش شال برگذار شدReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه ایرنا در این مراسم بخشدار شال گفت: شایسته است مفاخر و مشاهیر هر منطقه به نوجوانان و جوانان معرفی شوند تا الگوی این نسل‌ها باشند.مصطفی آقاعلی افزود: وظیفه داریم که الگوهای مناسب…

  همایش بزرگداشت پژوهشگران و نخبگان بخش شال برگذار شدReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه ایرنا در این مراسم بخشدار شال گفت: شایسته است مفاخر و مشاهیر هر منطقه به نوجوانان و جوانان معرفی شوند تا الگوی این نسل‌ها باشند.
  مصطفی آقاعلی افزود: وظیفه داریم که الگوهای مناسب در همه زمینه ها و طبقات برای نسل جوان معرفی نماییم، زیرا این الگوها نقش بسیار موثری در نحوه شکل گیری شخصیت، زندگی و سلوک جوانان و نوجوانان خواهد داشت و در تغییر و تصحیح نگرش آنان موثر واقع خواهد بود.
  وی اظهارکرد: فضاهای مجازی با کمترین دانش افزایی بیشترین وقت و ذهن نسل جوان را پر و حتی با چالش روبرو کرده است، لذا شناخت بزرگان و مفاخر و شیوه و سبک زندگی آنها می تواند الگویی مناسب برای جامعه باشد.
  آقاعلی در ادامه با ارائه آمار و عملکرد دولت در حوزه اقتصادی گفت: ثبات اقتصادی و آرامش اقتصادی یکی از مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید به حساب می آید که ثمرات آن در زندگی مردم ملموس است .
  وی در رابطه با اهمییت پژوهش نیز گفت: تحقیق و پژوهش از اصول زیرساختی یک کشور می باشد که اگر این زیرساخت ها به خوبی ایجاد شده باشد، برنامه های برآمده از این پژوهش ها در اداره موثر خواهد بود.
  مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین نیز در این مراسم گفت: هرکشوری بخواهد به پله های رشد، ترقی و توسعه برسد، ضروری است به موضوع پژوهش توجه و اهتمام ورزد.
  نصرت الله علیرضایی افزود: در سایه توجه به موضوع پژوهش همه دستگاه ها و مردم می توانند مشکلات خود و جامعه را با هزینه کمتر در زمان کوتاه تر حل و فصل کرده و به اهدافشان برسند.
  در ادامه مراسم ۳ نفر از نخبگان شهر شال به ارائه مقالات علمی خود در حوزه چالش ها و فرصت های توسعه ای شهر شال پرداختند و در پایان نیز به مقالات برتر ارائه شده و جمعی از نخبگان فکری و فرهنگی و علمی و رتبه های برتر، تندیس و لوح یادبود تقدیم شد.
  ۶۱۰۴/ ۶۱۲۸ * خبرنگار: ناصر نیلی ** انتشار دهنده: وحید مقدم سلیمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.