• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » َتقِ شاه‌بیت روحانی که «برجام» بود هم درآمد/ می‌خواهند با «کاندیداتراشی» انقلابیون را تخریب کنند
  کد خبر : 1959137

  َتقِ شاه‌بیت روحانی که «برجام» بود هم درآمد/ می‌خواهند با «کاندیداتراشی» انقلابیون را تخریب کنند

  َتقِ شاه‌بیت روحانی که «برجام» بود هم درآمد/ می‌خواهند با «کاندیداتراشی» انقلابیون را تخریب کنندReviewed by on Dec 26Rating: حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عضو فراکسیون ولایت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به پروژه کاندیداتراشی برخی اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها برای نیروهای انقلابی و اصولگرا، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان با اعلام زودهنگام گزینه‌های اصولگرا که  احتمال…

  َتقِ شاه‌بیت روحانی که «برجام» بود هم درآمد/ می‌خواهند با «کاندیداتراشی» انقلابیون را تخریب کنندReviewed by on Dec 26Rating:

  حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عضو فراکسیون ولایت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به پروژه کاندیداتراشی برخی اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها برای نیروهای انقلابی و اصولگرا، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان با اعلام زودهنگام گزینه‌های اصولگرا که  احتمال ورودشان به عرصه انتخابات است موج تخریب علیه آنها را به راه می‌اندازند.

  وی افزود: اصلاح‌طلبان با این اقدام در تلاش برای ایجاد و تشدید تعدد و تفرق در میان جریان اصولگرایی هستند. چراکه پیروزی خود را در تفرق جریان اصولگرایی می‌دانند. آنها نمی‌خواهند که اذهان مردم روی کاندیدای خاصی متمرکز شود و آنها می‌خواهند به مردم القا کنند که جبهه اصولگرایی جبهه‌ای آشفته و دچار اضطراب و تشتت فکری است که نمی‌شود به این جبهه تکیه کرد.

  ذوالنور با تاکیدبراینکه کاندیداتراشی از سوی اصلاح‌طلبان در جهت گسترش فضای گمانه‌زنی و تشدید اضطراب فکری در میان مردم است، تصریح کرد: بسیاری از آنها معتقدند که باید در کنار آقای روحانی گزینه‌هایی به‌صورت آماده داشته باشند چراکه در یک نظرسنجی که حتی در دستگاه‌های دولتی انجام شد به‌ویژه بعد از برجام و رأی آوری ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میزان محبوبیت آقای روحانی به‌شدت افت کرده است و سیر سقوط آزاد دارد.

  عضو فراکسیون ولایت بیان داشت: در حالی که بزرگ‌ترین شاه‌بیت آقای روحانی برجام بود که تَق برجام هم درآمد و اعلام می‌کرد که چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها باید باهم بچرخد که چرخ هردوی آنها را متوقف کردند اکنون مردم باید با چه انگیزه‌ای دوباره به او رأی دهند.

  وی خاطرنشان کرد: ازاین‌رو برخی معتقدند باید در کنار روحانی کاندیداهایی داشته باشند تا چنانچه آقای روحانی زمینه را برای شرکت در عرصه انتخابات نامناسب دید و نیامد دستشان خالی نباشد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.