• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بهداشت و سلامت » برخورد با حقوق‌های نجومی یکی از مصادیق حقوق شهروندی است/ چرا آقایان در مقابل این موضوع مقاومت می‌کنند؟
  کد خبر : 1959133

  برخورد با حقوق‌های نجومی یکی از مصادیق حقوق شهروندی است/ چرا آقایان در مقابل این موضوع مقاومت می‌کنند؟

  برخورد با حقوق‌های نجومی یکی از مصادیق حقوق شهروندی است/ چرا آقایان در مقابل این موضوع مقاومت می‌کنند؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: اکبر ترکی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به چالش‌های طرح تحول سلامت اظهار داشت: شاید وزارت بهداشت و درمان مبنای این طرح…

  برخورد با حقوق‌های نجومی یکی از مصادیق حقوق شهروندی است/ چرا آقایان در مقابل این موضوع مقاومت می‌کنند؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  اکبر ترکی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به چالش‌های طرح تحول سلامت اظهار داشت: شاید وزارت بهداشت و درمان مبنای این طرح را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی براینکه مردم نباید غیر از درد بیماری درد دیگری داشته باشند قرار داده بود که البته اقدامات خوبی نیز در این زمینه صورت گرفت.

  وی افزود: پرداختی‌های مردم در حال بستری در بیمارستان‌ها به ویژه بیمارستان‌های دولتی کاهش پیدا کرده که این امر مطلوبی است و ما نیز از آن حمایت می‌کنیم اما در هر صورت طرح تحول سلامت با اشکالات و چالش‌هایی روبه روست که باید شناسایی و رفع شود.

  ترکی تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم در این طرح ارجاع پزشک خانواده بود که هنوز عملی نشده است. از سوی دیگر شاهدیم پول کلانی که در سیستم بهداشت و درمان وارد شد در جاهای دیگری هزینه شد.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان یادآور شد: قرار است این کمیسیون به همراه کارشناسان وزارت بهداشت و درمان طی هفته‌های آینده جلساتی را در جیرفت و دیگر مناطق تشکیل دهند و اشکالات و چالش‌های طرح تحول سلامت را در آنجا موردبررسی قرار دهند.

   

  وی با بیان اینکه مشکلات و چالش های طرح تحول سلامت غیرقابل انکار است تاکید کرد: وزیر محترم باید مشکلات را بشنود و در جهت رفع آن تلاش کند چرا که برخورد تند از هر کسی که سر بزند امری مذبوح است به ویژه اینکه این برخورد از سوی وزیر بهداشت و درمان باشد.

   

  ترکی با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق  در لایحه برنامه ششم پیرامون راه اندازی  سامانه ثبت حقوق مدیران و مسئولان کشور، گفت: اگر ما معتقد به ولایی بودن هستیم همانگونه که مقام معظم رهبری صراحتا اعلام کردند که باید پرداخت های نجومی و حقوق های غیرمتعارف مورد بررسی قرار گیرد، باید طبق فرمایشات ایشان عمل کنیم. اکنون باید از آقایان پرسید که چرا در برابر مسئله فیش های نجومی مقاومت می کنند؟

   

  وی خاطرنشان کرد:  رئیس جمهور اعلام کرد که در تلاش برای احیای حقوق شهروندی است. یکی از مصادیق حقوق شهروندی این است که از فیش های نجومی و افراد متخلف و نااهلی که در بعضی مناصب بر سر کار هستند، کار مردم را انجام نمی دهند و چوب لای چرخشان می گذارند جلوگیری شود و گرنه با شعار نمی توان حقوق شهروندی را احیا کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.