• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تل آویو فیس بوک و گوگل را وادار به حذف مطالب تحریک آمیز علیه رژیم صهیونیستی می کند
  کد خبر : 1959087

  تل آویو فیس بوک و گوگل را وادار به حذف مطالب تحریک آمیز علیه رژیم صهیونیستی می کند

  تل آویو فیس بوک و گوگل را وادار به حذف مطالب تحریک آمیز علیه رژیم صهیونیستی می کندReviewed by on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا به نقل از شبکه صهیونیستی « i24news » بر اساس توافقی که میان شرکت فیس بوک و رژیم صهیونیستی در ماه آگوست گذشته به امضا…

  تل آویو فیس بوک و گوگل را وادار به حذف مطالب تحریک آمیز علیه رژیم صهیونیستی می کندReviewed by on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا به نقل از شبکه صهیونیستی « i24news » بر اساس توافقی که میان شرکت فیس بوک و رژیم صهیونیستی در ماه آگوست گذشته به امضا رسید، این شبکه اجتماعی باید مطالب تحریک آمیز کاربران علیه اسرائیل را حذف کند.
  بر اساس لایحه جدیدی که «آیلیت شاکید» وزیر امور قضایی و «گلعاد اردان» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی پیشنهاد داده اند، دادگاه امور اداری اجازه می یابد پس از درخواست کابینه این رژیم، دستوراتی به شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو مانند فیس بوک و گوگل بدهد تا مطالب منتشر شده تحریک آمیز علیه رژیم صهیونیستی را حذف کنند.
  این شبکه صهیونیستی افزود: این اقدام می تواند شامل خطرهای مرتبط با تخلفات جنایی، امنیت شخصی، مردم و امنیت حکومتی شود.
  گلعاد اردان و آیلت شاکید در ماه آگوست دیداری با مدیران شرکت فیس بوک در رژیم صهیونیستی با حضور نمایندگان پلیس و دادستانی این رژیم داشتند و مدتی بعد، خبر این دیدار و توافق منتشر شد.
  در همان ماه، شمار زیادی از فعالان شبکه های اجتماعی در فلسطین، پویشی (کمپین) را در تحریم «فیسبوک» شروع و اعلام کردند که این شبکه اجتماعی در تبعیت از خواسته های رژیم صهیونیستی حملاتی را علیه حساب های کاربری فعالان فلسطینی انجام داده است.
  فعالان فلسطینی بیان کردند که فیسبوک حساب کاربری هزاران فلسطینی از جمله حساب چند شخصیت برجسته را به اتهام تحریک حذف کرده است.
  شبکه اجتماعی فیسبوک در جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه در تابستان ۲۰۱۴ نیز حمله هایی را علیه حساب های کاربری فلسطینیان انجام داد.
  «رمضان الآغا» از فعالان اجتماعی فلسطین تاکید کرد: مدیران فیس بوک همه اصول و معیارهای این شبکه اجتماعی را زیر پا می گذارند و به صورت نژادپرستانه رفتار می کنند.
  شبس**۹۲۴۱*۱۶۱۳* مترجم: جواد ارشادی**انتشار دهنده: عبدالله غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.