• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » ردیف بودجه مستقل کاستی‌های بیمه کشاروزی را از بین می‌برد
  کد خبر : 1959083

  ردیف بودجه مستقل کاستی‌های بیمه کشاروزی را از بین می‌برد

  ردیف بودجه مستقل کاستی‌های بیمه کشاروزی را از بین می‌بردReviewed by on Dec 26Rating: محمودرضا فرزانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: این مطالب که صندوق بیمه بخشی از مطالبات مرغداران را پرداخت نکرده صحیح است، اما این مسئله به هیچ عنوان دلیلی برای اینکه جوجه‌های یک روزه بیمه نباشند، نیست….

  ردیف بودجه مستقل کاستی‌های بیمه کشاروزی را از بین می‌بردReviewed by on Dec 26Rating:

  محمودرضا فرزانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: این مطالب که صندوق بیمه بخشی از مطالبات مرغداران را پرداخت نکرده صحیح است، اما این مسئله به هیچ عنوان دلیلی برای اینکه جوجه‌های یک روزه بیمه نباشند، نیست.

  وی ادامه داد: در صورتیکه افرادی که جوجه یک روزه را به مرغدار تحویل می‌دهند، بیمه انجام نداده باشند در صورت انهدام واحد به هر علت باید خسارت از استنکاف‌کننده دریافت شود.

  معاون بیمه بانک کشاورزی خراسان‌رضوی تأکید کرد: هم‌اکنون تمام بدهی‌های صندوق بیمه کشاورزی به مرغداران برای سال ۹۴ پرداخت شده و برای سال ۹۵ هم در انتظار تأمین بودجه هستیم.

  فرزانه ادامه داد: تعیین ردیف بودجه مستقل برای صندوق بیمه می‌تواند برخی از مشکلات که در روند پرداخت‌ها به‌وجود می‌آید را از بین ببرد چراکه برای پرداخت بدهی صندوق بیمه منتظر تخصیص اعتبارات ماده ۱۰ و ۱۲ نبوده و قانوناً مبلغی برای این بخش در نظر گرفته می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: با این حال باید گفت که هیچ‌کدام از کاستی‌هایی که در روند پرداخت‌ها وجود دارد دلیلی بر این نیست که قانون در مورد بیمه جوجه‌های یک روزه انجام نشده و در نتیجه آن خساراتی به وجود بیاید که مکانیسم حمایتی برای آن وجود ندارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.