• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تیم منتخب رزم‌آوران استان البرز در مسابقات قهرمانی کشور شرکت‌ می‌کند
  کد خبر : 1959061

  تیم منتخب رزم‌آوران استان البرز در مسابقات قهرمانی کشور شرکت‌ می‌کند

  تیم منتخب رزم‌آوران استان البرز در مسابقات قهرمانی کشور شرکت‌ می‌کندReviewed by on Dec 26Rating: محمدرضا یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با بیان اینکه رزم‌آوران تلفیقی از رشته‌های رزمی کاربردی است، اظهار داشت: ایرانی و اسلامی بودن، اساس ورزش رزم‌آوران است. رئیس هیئت رزم‌آوران البرز تاکید کرد: رزم‌آوران تنها نماینده سازمان تربیت‌بدنی…

  تیم منتخب رزم‌آوران استان البرز در مسابقات قهرمانی کشور شرکت‌ می‌کندReviewed by on Dec 26Rating:

  محمدرضا یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با بیان اینکه رزم‌آوران تلفیقی از رشته‌های رزمی کاربردی است، اظهار داشت: ایرانی و اسلامی بودن، اساس ورزش رزم‌آوران است.

  رئیس هیئت رزم‌آوران البرز تاکید کرد: رزم‌آوران تنها نماینده سازمان تربیت‌بدنی بود که در جبهه‌های جنگ گردان مستقل داشت.

  وی با بیان اینکه از دوران جنگ تا‌کنون با کمک مربیان زبده‌ای که در هیئت وجود داشتند، نیروهای بسیج و سپاه را آموزش دادیم، افزود: این نیروهای آموزش‌دیده هم‌اکنون به مربیانی در سطح نیروهای ویژه کشور تبدیل شده‌اند.

  یزدانی خاطرنشان کرد: نماینده‌های هیئت، در خارج از کشور با هزینه شخصی مشغول آموزش رشته رزم‌آوران هستند.

  وی با اشاره به اینکه رزم‌آور بودن در فرهنگ ما یعنی ملتی قوی، که در جهت ورزش از لحاظ فرهنگی و نظامی ساخته و پرداخته شده است، گفت: هیچ دولتی جسارت حمله به ملتی که رزم‌آور شده باشد را ندارد.

  یزدانی با اشاره به فعالیت ۳ ساله هیئت رزم‌آوران در استان البرز تاکید کرد: هیئت‌های ما در تمام شهرستان‌های استان فعال هستند و تیم منتخب البرز هم آماده شرکت در رقابت‌های قهرمانی بزرگسال کشور در بهمن‌ماه سال جاری است.

  رئیس هیئت رزم‌آوران استان البرز گفت: در گذشته مربی ورزشی مورد احترام مردم و دارای رتبه اجتماعی بود و این افراد دوره‌های سنگین مربیگری را می‌گذراندند و مدرک مربی ورزش با لیسانس تربیت‌بدنی برابری می‌کرد؛ اما امروز با گذراندن دوره‌های سه روزه، به افراد مدرک مربیگری می‌دهند واین کار  منبع درآمدی برای فدراسیون‌های کشور شده است.

  وی با بیان اینکه این مدرک‌های مربیگری در ارگان‌های مربوطه دولتی فاقد ارزش است، افزود: جالب‌تر آن است حکمی که هیچ ارزشی ندارد توسط عالی‌ترین مقام ورزشی کشور یعنی وزیر ورزش امضا شده است.

  یزدانی با اشاره به اینکه جامعه‌ای پویا است که هم از نظر جسمی و هم روانی سالم باشد، افزود: ورزش همگانی باید در جامعه رواج بیشتری پیدا کند و اگر بخواهیم فقط به بعد قهرمانی ورزش بپردازیم جامعه‌ای بیمار خواهیم داشت.

  رئیس هیئت رزم‌آوران استان البرز با بیان اینکه متاسفانه بیشترین سرانه ورزش کشور صرف ورزش قهرمانی می‌شود، تاکید کرد: این بودجه‌ها صرف خرید مازراتی چند قهرمان می‌شود و در نهایت این افراد الگوهای بد ورزشی جوانان کشور ما را شکل می‌دهند.

  یزدانی اظهار داشت: متاسفانه سیستم ورزشی کشور به گونه‌ای است که نه تنها یارانه ورزشی به ملت نمی‌دهیم بلکه سعی می‌کنیم به بهانه‌های مختلف از هموطنان‌مان درآمدزایی کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.