• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اردوگاه دشمن به هم ریخته است/ همان‌هایی که جام زهر را به امام خمینی(ره) دادند فتنه ۸۸ را به راه انداختند
  کد خبر : 1959057

  اردوگاه دشمن به هم ریخته است/ همان‌هایی که جام زهر را به امام خمینی(ره) دادند فتنه ۸۸ را به راه انداختند

  اردوگاه دشمن به هم ریخته است/ همان‌هایی که جام زهر را به امام خمینی(ره) دادند فتنه ۸۸ را به راه انداختندReviewed by on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ حاج حسین یکتا شامگاه یکشنبه در سلسله نشست‌های بصیرتی ۹ دی که در سید فتح‌الله ورامین برگزار…

  اردوگاه دشمن به هم ریخته است/ همان‌هایی که جام زهر را به امام خمینی(ره) دادند فتنه ۸۸ را به راه انداختندReviewed by on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ حاج حسین یکتا شامگاه یکشنبه در سلسله نشست‌های بصیرتی ۹ دی که در سید فتح‌الله ورامین برگزار شد، اظهار داشت: خداوند تا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد و ما این را در جنگ تحمیلی دیدیم که ترکش‌های مختلف از کنار ما رد می‌شد ولی به ما نمی‌خورد و از این قبیل عنایات حضرت حق در انقلاب اسلامی رنگ و بوی بسیار بیشتری پیدا می‌کند.

  وی با بیان این‌که رصدها نشان می‌دهد که اردوگاه دشمن به هم ریخته است و اخبار بدی از آن اردوگاه به گوش می‌رسد، گفت: دشمن همواره در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی نقشه‌ و توطئه‌های فراوانی داشته است که نتوانست به اهداف و نقشه‌هایش برسد.

  فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا عنوان کرد: در این جریان افراد مختلفی کشته شدند و هزینه‌های بسیار زیادی نیز در راستای رسیدن به اهدافشان شد تا بتوانند بنای دهکده جهانی را بگذارند و از سوی دیگر نظام بی‌هویت کردن بشر را بنا بگذارند.

   

  امروز رئیس جمهور آمریکا قبل از اجرای مراسم تحلیفش به دست‌بوسی رژیم صهیونیستی برود

  وی در ادامه افزود: امروز شاهد هستیم که اگر کسی می‌خواهد رئیس جمهور آمریکا بشود ابتدا باید به رژیم صهیونیستی رفته و دست بوسی کند و بعد می‌تواند مراسم تحلیفش اجرا شود.

  یکتا تصریح کرد: در سال ۵۷ یک سید روحانی با عقبه قیام ۱۵ خرداد و دستگاه امام حسین(ع) و همچنین حمایت مردم، قیام کرد و دیدیم که عاقبتش به کجا رسید.

  وی بیان داشت: زمانی بود که افراد اگر لباس بسیجی بر تن داشتند و یا از جبهه می‌آمدند در ایستگاه راه‌آهن مورد سوءقصد قرار می‌گرفتند.

   

  حاج قاسم سلیمانی یکی از فرماندهان دلیر سپاه اسلام است/خیلی از فرماندهان و دریادلان بسیجی هنوز وارد صحنه نشده‌اند

  فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با اشاره به آمادگی نیروهای دلیر سپاه اسلام برای مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب خاطر نشان کرد: حاج قاسم سلیمانی تنها یکی از فرماندهان است که در شامات و عراق با داعش درگیر شده است و هنوز مابقی فرماندهان و نیروهای رزمنده بسیجی ما وارد صحنه نشده‌اند.

  وی با بیان این‌که ما داعش را در زمان دموکرات‌ها پشت سر گذاشته‌ایم، گفت: یه مقدار استخوان غواص ما کل ایران را به هم ریخت و این وعده امام خمینی (ره) بوده است، شاهد هستیم که تمام وعده‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی محقق شده است.

   

  وعده‌های امام خمینی (ره) در ارتباط با آزادسازی فلسطین در حال تحقق است

  یکتا تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که نیل تا فرات غربی‌ها به نتیجه نرسیده است ولی کلام امام خمینی(ره) که فرمود جنگ تحمیلی زمینه آزادسازی فلسطین است در حال محقق شدن است.

  وی افزود: هر چه که رهبر معظم انقلاب اسلامی گفته بود در حال اجرای است و یکی از وعده‌های امام خامنه‌ای (مدظله العالی) این بود که تا ۲۵ سال دیگر رژیم صهیونیستی وجود ندارد.

   

  امروز صحبت تهدید و تحریم نیست/دشمن خود را باخته و عصبی است

  فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با بیان این‌که رژیم صهیونیستی زمانی تیر خلاص به او خورده است که روایت ظهور را شنیده‌اند و به آن پی برده‌اند و به همین دلیل نیز خود را باخته است، اظهار داشت: امروز صحبت تهدید و تحریم نیست بلکه دشمن خود را باخته و عصبی است.

  وی با بیان این‌که دنیا خسته است و منتظر ظهور می‌باشد، بیان کرد: امروز یادواره‌های شهدای ما در کشورهای دیگر برگزار می‌شود و این نشان از قدرت نظام دارد.

  یکتا خاطر نشان کرد: دشمن تمام قدرت خود را گذاشته است تا رهبر معظم انقلاب اسلامی دنیا را برای آماده‌سازی ظهور آماده نکند.

   

  نبرد عزم‌ها و اراده‌ها شروع شده است/دشمن به‌دنبال ضربه‌زدن به نسل جدید انقلاب است

  وی با اشاره به این‌که رهبر معظم انقلاب می‌فرماید نبرد عزم‌ها و اراده‌ها شروع شده است، گفت: قصه انقلاب متفاوت است و دشمن نیز عزم خود را جزم کرده است که تمام دنیای اسلام به‌ویژه جوانان امروز ما را بزند.

  فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که از همه دنیا حسین‌گویان به کربلا می‌روند و این همان وعده الهی است که محقق شده است.

   

  خاکریزهای جمهوری اسلامی هزاران کیلومتر جلو رفته است

  وی با بیان این‌که خاکریزهای جمهوری اسلامی هزاران کیلومتر جلو رفته است، گفت: زمانی که امام زمان (عج) ظهور کند خود را به امام حسین (ع) معرفی می‌کند پس همه باید امام حسین (ع) را بشناسند و این وظیفه ما است که در اربعین در خانه و شهر خود باقی نمانیم.

  یکتا افزود: منافق داخلی کار خود را پیش گرفته است و داعش نیز در خارج از کشور کار خود را می‌کند و انتظاری بیشتر از این نیست ولی آیا ما هم کار خود را می‌کنیم؟

  وی عنوان کرد: زمانی بود که به برادران افغانی به چشم اتباع بیگانه نگاه می‌کردیم ولی دستگاه الهی جوری است که افراد بدون تردید را می‌خرد و سبب می‌شود که ما به نیت تبرک به تابوت همان برادر افغان که شهید مدافع حرم است، دست بکشیم.

  فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با اشاره به این‌که نمی‌توانیم مانند قبل یعنی چند ماه و یا دو سال پیش زندگی کنیم، خاطر نشان کرد: امروز باید یک دستمان به خانه، خانواده، دبستان و دبیرستان‌مان باشد و یک دستمان نیز باید به سمت حضرت مهدی (عج) و ظهور باشد.

  وی با بیان این‌که به آخرین نقطه‌های نفس‌گیر مبارزه با دشمن نزدیک می‌شویم، خاطر نشان کرد: امروز در حال تحمیل به دشمن هستیم هر چند که دشمن در عدم اجرا به قول و قرارش و صحبت‌هایش آن هم به دلیل خوی دشمنی خود، بسیار تاکید دارد.

  یکتا اظهار داشت: آن‌هایی که جام زهر را به امام خمینی (ره) خوراندند، همان‌هایی هستند که فتنه سال ۸۸ را نیز به پا کردند.

  وی ادامه داد: بعضی از آقایان خودشان در فتنه بودند و هدایت فتنه را می‌کردند و بدشان نمی‌آمد که کارشان تا جایی بیخ پیدا کند و از سوی دیگر اعلام می‌کنند که چرا اعلام می‌کنید فتنه و فتنه‌گرا و مدام این مطلب را ادامه می‌دهید.

  فرمانده سابق قرارگاه خاتم الاوصیا در پایان تصریح کرد: وقتی شهدا آسمانی می‌شوند که منقطع شده و از دنیا دل بکنند و که ماها نمی‌توانیم به آن برسیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.