• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۹ دی روز مرزبندی مردم با «منافقین نوع جدید» بود/ سران فتنه باید محاکمه شوند
  کد خبر : 1959022

  ۹ دی روز مرزبندی مردم با «منافقین نوع جدید» بود/ سران فتنه باید محاکمه شوند

  ۹ دی روز مرزبندی مردم با «منافقین نوع جدید» بود/ سران فتنه باید محاکمه شوندReviewed by on Dec 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سعید قاسمی در همایش بزرگ بصیرت انقلابی که شامگاه امروز در مسجد مهدویه کرج برگزار شد، اظهار داشت: در آستانه یوم‌الله  9دی هستیم روزی که…

  ۹ دی روز مرزبندی مردم با «منافقین نوع جدید» بود/ سران فتنه باید محاکمه شوندReviewed by on Dec 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سعید قاسمی در همایش بزرگ بصیرت انقلابی که شامگاه امروز در مسجد مهدویه کرج برگزار شد، اظهار داشت: در آستانه یوم‌الله  9دی هستیم روزی که میثاق امت با ولایت و تعیین تکلیف و مرزبندی مردم با منافقین آن هم منافقین نوع جدید بود.

   

  وی با بیان اینکه در دانشگاه و جامعه بمباران است، افزود: باید دست جوانان را بوسید اگر سالم بمانند و در جنگ نرم مقابله کردن بسیار دشوار است.

   

  قاسمی با بیان اینکه کجا باید جوانان ما از امام حاضر خود پند بگیرند، ادامه داد: این جوانان که در یوم‌الله ۹دی سال ۸۸ در مقابل منافقین ایستاد محصول دانشگاه و نظام آموزش ما نیست. ما هنوز هم نتوانسته‌ایم قلب و اتاق فکر فتنه را از کار بیندازیم.

   

  قاسمی گفت: اتاق فکرهای فتنه هنوز هم با هم در ارتباط هستند و در دانشگاه‌ها جلسه دارند و می‌خواهند جنبش های دانشجویی را فعال کنند، قلب و چشم مرکز فرماندهی فتنه خارج نشده و هنوز هم در حال برنامه‌ریزی است.

   

  وی ادامه داد: آنها می‌خواهند حصر برداشته شود ما نیز خواستار برداشته شدن حصر هستیم ولی طالب آن هستیم که آنها از حصر آزاد، محاکمه و اعدام شوند.

   

  وی با تاکید بر اینکه جریان مجاهدین خلق هنوز زنده است در حالی که ۱۷ هزار شهید از ما گرفته و اکنون در اردوگاه لیبرتی عراق حضور دارد، افزود: اگر اتحاد مردم را دشمن نبیند همانند قطعنامه ۵۹۸ به ما ضربه می‌زند.

   

  وی خاطرنشان کرد: این جریان انحرافی که از آن رنج می‌بریم محصول یک غده سرطانی کوچکی است که پیوسته بزرگ شده و در حال کند کردن حرکت انقلاب است.

   

  سعید قاسمی گفت: جریان‌های انحرافی مدبر‌تر، مدیرتر و فقیه‌تر از رهبر انقلاب اسلامی رو کنند تا ما بیعت خود را با رهبری بشکنیم و با او بیعت کنیم.

   

  وی افزود: انحراف و فتنه میوه قطعنامه ۵۹۸ است و تحریم‌ها میوه فتنه و برجام این میوه نارس، میوه داستان تحریم‌هاست، آنها می‌خواستند برجام‌های دیگری را نیز ایجاد کنند که رهبری اجازه نداد.

   

  قاسمی با تاکید بر اینکه ما نیز موافق آورده شدن توافق برجام در کتاب‌های درسی هستیم، افزود: ما هم موافق آوردن آن در کتاب‌های درسی هستیم علی‌رغم اینکه درس‌های حسین فهمیده و دهقان فداکار از کتاب‌های درسی حذف شده‌اند، تا عبرت تاریخی شود.

   

  وی گفت: ملت شهیدپرور این مطالبه را دارند که برای ثبت تاریخ و برای عبرت بزرگ تاریخی و برای اینکه آیندگان بفهمند برجام طرح شکست انقلاب اسلامی ایران بود این قصه در کتب درسی برود.

   

  وی افزود: شبی که این اتفاق افتاد همه خون گریه کردند و برای اینکه این جماعت قلب ما را شکستند و صنعت هسته‌ای را از بین بردند باید محاکمه شوند.

   

  قاسمی بیان کرد: پایان این دوره به خواست خدا میخ آخر را بر تابوت پوسیده جریان لیبرال دموکراسی نوین خواهیم زد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.