• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » نگاهی به رکوردشکنی تیم های آسیایی در نقل و انتقالات
  کد خبر : 1958932

  نگاهی به رکوردشکنی تیم های آسیایی در نقل و انتقالات

    به گزارش ایران ویج، باشگاه شانگهای SIPGخرید اسکار ستاره برزیلی چلسی با قراردادی به ارزش ۷۰.۵ میلیون یورو را تایید کرد که این رقم جدیدترین رکورد نقل و انتقالات بازیکنان در قاره آسیا محسوب می شود. به همین بهانه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ،موضوع رکورد شکنی تیم های فوتبال این قاره در نقل و…

   نقل و انتقالات

   

  به گزارش ایران ویج،
  باشگاه شانگهای SIPGخرید اسکار ستاره برزیلی چلسی با قراردادی به ارزش ۷۰.۵ میلیون یورو را تایید کرد که این رقم جدیدترین رکورد نقل و انتقالات بازیکنان در قاره آسیا محسوب می شود.
  به همین بهانه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ،موضوع رکورد شکنی تیم های فوتبال این قاره در نقل و انتقالات بازیکنان را بررسی کرده است.
  بر اساس این گزارش ، ابتدا این تیم الاهلی امارات بود که ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ با پرداخت ۱۵ میلیون یورو اورتون ریبریو را از کروزیرو برزیل به خدمت گرفت و رکورد جدیدی را در جذب بازیکن در قاره کهن بر جای گذاشت.
  این باشگاه هفت ماه بعد موسی ساو را با ۱۶ میلیون یورو از فنرباغچه به خدمت گرفت و بازهم رکورد دیگری در پرداخت ها بر جای گذاشت.
  اما ژانویه سال ۲۰۱۶ تیم شانگهای SIPGرکورد الاهلی را شکست و با پرداخت ۱۸ میلیون یورو الکسون را از گوانگژو اورگرانده جذب کرد.
  رکورد شکنی شانگهای فقط ۶ روز دوام آورد، زیرا جیانگ سو سانینگ ،دیگر تیم چینی با ۲۸ میلیون یورو رامیرز را از چلسی به خدمت گرفت و رکورد جدیدی در آسیا برجای گذاشت.
  چند روز بعد گوانگژو بار دیگر رکورد شکنی کرد و جکسون مارتینز را با ۴۲ میلیون یورو از اتلتیکو مادرید به خدمت گرفت.
  دو روز بعد جیانگ سو با ۵۰ میلیون یور الکس تکسیرا را از شاختار دونتسک خرید.این رکورد شکنی تا تابستان سال ۲۰۱۶ باقی بود که این بار شانگهای SIPG بازهم دست به جیب شد با پرداخت ۵۵.۸ میلیون یور هالک را از زنیت به خدمت گرفت و رکورددار نقل و انتقالات تاریخ فوتبال قاره آسیا شد.
  اما این تیم بار دیگر رکورد خود را شکست و این بار برای خرید اسکار ۷۰.۵ میلیون یورو به چلسی پرداخت تا همچنان و رکورددار نقل و انتقالات تاریخ فوتبال قاره کهن باشد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.