• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » قلعه نویی خطاب به منصوریان: مراقب یک نفر که عضو تیم است باش!
  کد خبر : 1958843

  قلعه نویی خطاب به منصوریان: مراقب یک نفر که عضو تیم است باش!

    سرمربی تراکتورسازی در دیدار با همتای استقلالی اش یک توصیه به او کرد؛ مراقب فلانی که در تیم است باش! یک توصیه به منصوریان و دو گلایه…. در حاشیه ملاقات اتفاقی علیرضا منصوریان و امیر قلعه نویی بعد از آن که چند عکس یادگاری مقابل دوربین ها گرفتند، قدم زنان از جمعیت دور شدند.حرف…

  قلعه نویی

   

  سرمربی تراکتورسازی در دیدار با همتای استقلالی اش یک توصیه به او کرد؛ مراقب فلانی که در تیم است باش!
  یک توصیه به منصوریان و دو گلایه….

  در حاشیه ملاقات اتفاقی علیرضا منصوریان و امیر قلعه نویی بعد از آن که چند عکس یادگاری مقابل دوربین ها گرفتند، قدم زنان از جمعیت دور شدند.حرف هایی میان آنها رد و بدل شد که هیچ کدام نمی گویند چه بوده اما جمع بندی حرف های نزدیکان منصوریان و قلعه نویی که مدعی هستند سرمربیان استقلال و تراکتور همه چیز را به آنها گفته اند، این است که قلعه نویی یک توصیه به منصوریان کرد و دو گلایه!

  راست و دروغش گردن راویانی که ادعا می کنند این حرف ها را از زبان خود امیر یا خود علیمنصور شنیده اند! آنها می گویند قلعه نویی جدا از این که به منصوریان گفته نگران نباش تو اگر سپاهان را ببری همه چیز درست می شود، از او گلایه کرده چرا بعد از باخت مقابل تراکتور گفتی آنها فقط اوت دستی انداختند و چرا یک عده را دنبال خودت راه می اندازی و همه جا می بری.

  قلعه نویی همچنین به منصوریان گفته مراقب یک نفر که عضو تیم است باش و اگر در نیم فصل دوم در استقلال ماندنی شدی حتی اگر نمی توانی آن یک نفر را کنار بگذاری، اختیارات او را کم کن و حداقل رفقایش را نگه ندار!

  نیازی به گفتن نام آن یک نفر هست؟!

  منبع: رادنیوز
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.