• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ابطال قرارداد ۲۰ هزار میلیاردی در کیش
  کد خبر : 1958726

  ابطال قرارداد ۲۰ هزار میلیاردی در کیش

    به گزارش ایران ویج، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور صبح امروز در دیدار با رییس کمیته تحقیق و بازرسی ارمنستان با اشاره به عضویت ایران در آمبوزدمان آسیایی گفت: متناسب با این عضویت، اوایل سال تفاهم نامه قضایی با ارمنستان منعقد کردیم. وی با اشاره به روابط خوب بین دو کشور، گفت:…

   کیش

   

  به گزارش ایران ویج، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور صبح امروز در دیدار با رییس کمیته تحقیق و بازرسی ارمنستان با اشاره به عضویت ایران در آمبوزدمان آسیایی گفت: متناسب با این عضویت، اوایل سال تفاهم نامه قضایی با ارمنستان منعقد کردیم.
  وی با اشاره به روابط خوب بین دو کشور، گفت: الزام به دریافت روادید هم با ارمنستان لغو شده است و یکی از بندهای تفاهم نامه ایران با سایر کشورها حمایت از اتباع ایران در کشورهای مختلف از جمله ارمنستان است.

  سراج به وضعیت ایرانیان محبوس در ارمنستان اشاره و تصریح کرد با صحبت های انجام شده با مسئولان قضایی ارمنستان تعداد بسیار زیادی از این زندانیان آزاد شدند.

  رییس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه به پیگیری های قضایی در مورد یک قرارداد در کیش اشاره و تصریح کرد: قرارداد ۲۴۰هکتاری در کیش بین یک ایرانی دارای تابعیت کشورهای مختلف منعقد شده بود که با توجه به برخی بندها، متاسفانه این زمین به صورت رایگان معامله شده بود و قرار داد مذکور مشکل آفرین بود و طوری بود که هیچ نیروی امنیتی هم نمی توانست وارد این ملک شود.

  وی افزود: این ملک به اتباع بیگانه داده شده بود اما در یک ماه اخیر با پیگیری های انجام شده قرارداد ابطال شد و به زودی به منطقه آزاد کیش ارجاع داده می شود.

  قاضی سراج گفت: قیمت این زمین بیست هزار میلیارد تومان برآورد می شود.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.