• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » هدفمندسازی فعالیت های رسانه ای نیاز امروز پلیس است
  کد خبر : 1958686

  هدفمندسازی فعالیت های رسانه ای نیاز امروز پلیس است

  هدفمندسازی فعالیت های رسانه ای نیاز امروز پلیس استReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز یکشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز، سرهنگ محمدکریم بیات درنشست کمیسیون اطلاع رسانی و عملیات روانی فرماندهی انتظامی استان البرززافزود : امروز ما در عصر ارتباطات، شاهد انقلاب پرشتابی در عرصه اطلاع…

  هدفمندسازی فعالیت های رسانه ای نیاز امروز پلیس استReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز یکشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز، سرهنگ محمدکریم بیات درنشست کمیسیون اطلاع رسانی و عملیات روانی فرماندهی انتظامی استان البرززافزود : امروز ما در عصر ارتباطات، شاهد انقلاب پرشتابی در عرصه اطلاع رسانی و عملیات روانی هستیم که به هیچ وجه نمی توان آن را نادیده بگیریم و از کنار آن به آسانی بگذریم.
  وی اضافه کرد: معاونت اجتماعی ناجا با درک هوشمندانه این مسائله اقدام به تشکیل و راه اندازی مرکز فرماندهی و کنترل رسانه ای و عملیات روانی کرده است تا برای پایش، مدیریت متمرکز و هدفمند فعالیت های رسانه ای از ظرفیت های موجود به بهترین شکل بهره گیری نماید.
  بیات افزود : امروزه فناوری های نوین این امکان را به شهروندان داده تا با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند به شبکه های جهانی متصل و اخبارو اطلاعات را در قالب های مختلف انتشار دهند و در پی آن جریان های مختلف با توجه به نگرش و خط مشی خود از این داده ها و اطلاعات در جهت منافع خود بهره برداری می کنند.
  وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: فرمانده معظم کل قوا در فرمایشات گهربار خود برتأثیر قابل توجه فضای مجازی و جبران عقب ماندگی ها در این حوزه مهم تأکید کرده اند که این امر مسئولیت ما را سنگین تر می کند.
  وی خاطرنشان کرد: انضباط بخشی فعالیت های رسانه ای و عملیات روانی، ساماندهی، هم افزایی و هم پوشانی، مقابله فعال و پیش دستانه با عملیات روانی انجام شده علیه ناجا از جمله مهمترین اهدافی است که در دستور کار این مرکز قرار دارد.
  بیات ادامه داد: ترسیم چشم اندازی شفاف و درست از فعالیت های رسانه ای و عملیات روانی نیازمند برنامه ریزی، حضور و اشراف همه جانبه و قوی برفضاهای مجازی دارد که ضرورت رصد و پایش اطلاعات در سایت ها، شبکه ها و کانال های اجتماعی، سیستم های چندرسانه ای را می طلبد.
  وی بیان کرد: پرهیز از موازی کاری و اقدامات جزیره ای در واکنش به اتقاقات جامعه بخصوص در مواردی که احتمال ایجاد بحران و حساسیت های اجتماعی بالاست امری بدیهی است بنابراین معاونت اجتماعی به عنوان متولی امر در پوشش حوادث و جریانات و ایجاد وحدت رویه برای مهندسی و مدیریت افکار عمومی نقش کلیدی دارد.
  جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: تمام یگان ها باید در اسرع وقت زمینه های لازم را برای تحقق اهداف و تأمین و فراهم سازی بسترهای ارتباطی مورد نیاز مرکز فرماندهی و کنترل رسانه ای ناجا فراهم کنند و بامعاونت اجتماعی استان همکاری تنگاتنگ و مستمر داشته باشند.
  ۲۰۹۸/ ۶۱۵۵خبرنگار: مریم صوفی ** انتشاردهنده : محمد عزیزپور

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.