• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » بانک اطلاعاتی موسسات خیریه و عام المنفعه دشتی ایجاد شود
  کد خبر : 1958674

  بانک اطلاعاتی موسسات خیریه و عام المنفعه دشتی ایجاد شود

  بانک اطلاعاتی موسسات خیریه و عام المنفعه دشتی ایجاد شودReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد حسینی صبح یکشنبه در کارگروه ساماندهی و نظارت بر فعالیت و موسسات خیریه شهرستان دشتی با اشاره به بخشنامه مقررات جمع آوری کمک های مردمی توسط موسسات خیریه و عام المنفعه…

  بانک اطلاعاتی موسسات خیریه و عام المنفعه دشتی ایجاد شودReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد حسینی صبح یکشنبه در کارگروه ساماندهی و نظارت بر فعالیت و موسسات خیریه شهرستان دشتی با اشاره به بخشنامه مقررات جمع آوری کمک های مردمی توسط موسسات خیریه و عام المنفعه اظهار داشت: با استناد این بخشنامه فروش قبض، نصب صندوق، انتشار تصاویر گروههای هدف و جمع آوری کمک های مردمی در سطح معابر عمومی ممنون بوده و تخلف از آن منجر به ارایه تذکر کتبی و تعلیق پروانه فعالیت موسسه خواهد بود.

  وی ضمن تقدیر از تلاش های موسسات خیریه و حمایت از نیازمندان افزود: ارتباط موسسات خیریه با یکدیگر موجب هم افزایی و جلوگیری از موازی کاری و ارایه خدمات مطلوب تر به نیازمندان جامعه می شود.

  حسینی بیان کرد: مشارکت در انجام امور خیر علاوه بر اجر وثواب اخروی  موجب بهره مند شدن جامعه از نتایج و اثرات مثبت آن شده و افزایش مشارکت اجتماعی مردم در پی دارد.

  وی یادآور شد: برخی از خیریه ها علاوه بر کمک های دولتی از کمک های مردمی بهره مند می شوند لذا تمام درآمد و هزینه ها باید با رعایت ضوابط قانونی و استانداردهای حسابداری صورت گیرد.

  حسینی از اداره بهزیستی و کمیته امداد و نیروی انتظامی خواستند ضمن تشکیل جلسه با موسسات خیریه و سایر سمن های تحت نظارت نسبت به تشریح مفاد بخشنامه و نظارت جدی تر بر موسسات اقدام لازم به عمل می آورند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.