• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » حضور میلیونی مردم در ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنها بود/ مردم دیگر به این دولت امیدی ندارند
  کد خبر : 1958641

  حضور میلیونی مردم در ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنها بود/ مردم دیگر به این دولت امیدی ندارند

  حضور میلیونی مردم در ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنها بود/ مردم دیگر به این دولت امیدی ندارندReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بیرجند، مصطفی عباسی دبیر قرارگاه احمدی…

  حضور میلیونی مردم در ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنها بود/ مردم دیگر به این دولت امیدی ندارندReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بیرجند، مصطفی عباسی دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی، شب گذشته در نشست جنبش دانشجویی، آرمان خواهی یا واقع گرایی که با حضور حجت الاسلام منتجب نیا در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد، خطاب به منتجب نیا، گفت: بنده از شما سوالاتی دارم و البته امیدوارم که مانند سخنرانی های قبلی‌تان و مانند رئیس جمهور، ما را کاسب فتنه، کاسب تحریم، بی سواد، بی شناسنامه، متوهم، تندرو و انقلابی نفهم نخوانید.

  وی افزود: تشکل های انقلابی دانشجویی هرگز وامدار هیچ جناح سیاسی نبوده و نیست و نخواهد بود، خط و مشی آن‌ها خط امام و رهبری است.
   
  دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی با بیان اینکه هر جناحی که در مسیر ولایت و رهبری و در خط امام راحل حرکت کنند به آنها کمک خواهیم کرد، گفت: ما تشکل های انقلابی تاکنون به هیچ فرد و هیچ جناحی چک سفیدامضا نداده ایم و نخواهیم داد.
   
  عباسی با بیان اینکه وقتی در داخل محیط فتنه، کسانی با زبانشان صریحاً اسلام و شعارهای نظام جمهوری اسلامی را نفی می کنند، با عملشان هم جمهوریت و یک انتخابات را زیر سوال می برند، گفت: وقتی این پدیده در جامعه ظاهر شد، انتظار از خواص این است که مرز و موضعشان را مشخص کنند.
   
  وی با اشاره به اینکه امام راحل فرمودند که «دیکتاتوری همان است که نه به مجلس سر فرو می آورد و نه به قوانین مجلس، نه به شورای نگهبان، پس از آن که قانون وظیفه را معین کرد هر کس که بخواهد خلاف آن عمل کند، این دیکتاتوری است» گفت: مقام معظم رهبری در سال ۸۸ فرمودند همه باید به قانون تمکین کنیم، آیا دوستان شما و سران فتنه به قانون تمکین کردند؟
   
  دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی با بیان اینکه این روزها عده ای در گوشه و کنار کشور هنگامی که تریبونی به دست می آورند، صحبت از رفع حصر سران فتنه می کنند، گفت: جای بسی تعجب است که این افراد فتنه و فتنه گران را مظلوم جلوه می دهند گویی که در حقشان ظلم شده است.
   
  عباسی ادامه داد: حتما به یاد دارید که پس از انتخابات سال ۸۸ عده ای که خود را شناسنامه نظام می دانستند، به دروغ، تهمت تقلب در انتخابات را مطرح کرده و کشور را ۸ ماه درگیر فتنه انگیزی خود کردند تا بلکه بتوانند با دروغ گویی، حضور عظیم مردم را نادیده بگیرند و بر مسند قدرت بنشینند.
   
  وی اظهار کرد: متاسفانه فتنه گران نه تنها به اموال عمومی و اموال شخصی مردم رحم نکردند بلکه حتی به مسجد، خانه خدا، روز عاشورا و حضرت سید الشهدا(ع) نیز هتک حرمت کردند و در عین ناباوری شاهد بودیم که یکی از سران فتنه این افراد هتاک و معلوم الحال را خداجو نامید.
  حضور میلیونی مردم در ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنها بود
  دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی با بیان اینکه فتنه گران و دوستان آنها امروز با رافت نظام اسلامی مواجه شدند و گرنه جرم انها بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: حال سوال بنده از شما و برخی دوستانتان که امروز با رأفت اسلامی نظام توانسته اید فرصت دوباره ای برای حیات سیاسی خود پیدا کنید، این است که بر طبق کدامین آمار و سند گفته اید که ۸۰ درصد مردم معتقدند که باید رفع حصر صورت بگیرد، مگر شما حضور میلیونی مردم در شهر های مختلف در ۹ دی و مشت محکمشان بر دهان فتنه و فتنه گران را ندیدید؟
   
   عباسی گفت: آیا شما و دوستانتان که همیشه فریاد دموکراسی خواهیتان، گوش فلک را کر کرده است، می خواهید از کسانی حمایت کنید که رای مردم را نادیده گرفته و به دموکراسی پشت پا زدند؟ آیا نظام ما هم باید همچون کشور ترکیه که برخی دوستان شما آن را آرمانشهر خود می دانند و می گویند که ما هم باید همچون ترکیه، دروازه ورود غرب به شرق بشویم، استحاله شود و هر آن چه که استکبار جهانی برایمان دیکته کرد را بپذیریم؟
   
  وی ادامه داد: آیا شما و دوستانتان که همیشه تحریم ها را تنها عامل اصلی مشکلات اقتصادی می دانید و حتی آب خوردن مردم را به رفع آن گره زده اید، هنوز نمی خواهید دغدغه خود را از مسائل دسته چندمی همچون رفع حصر، لغو کنسرت ها ارتقا داده و به حل مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم برسید.
   
  مردم به دولت تدبیر و امید امیدی ندارند
  دبیر قرارگاه احمدی روشن استان، تصریح کرد: مردم دیگر امیدی به این دولت ندارند، چراکه دولت با شعار حل مشکلات اقتصادی در ۱۰۰ روز رأی آوردید و روی کار آمدید اما هیچ مشکلی را حل نکردید.
   
  عباسی بیان کرد: شما و دولت فیش های حقوقی نجومی، تعطیلی ۷۰ درصد واحد های تولیدی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، بیکاری جوانان، ۳ برابر شدن نقدینگی، رکود، نقض صریح برجام را از یاد برده اید وآماده شده اید تا به کسی که ازشما انتقادی کند،انواع برچسب هارا بزنید.
   
  وی عنوان کرد: شما که همیشه گفته اید قانون اما به محض آن که هم طیفانتان در دوره هایی توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند، مقابل این شورا که امام فرمود من به این آقایان هشدار می دهم که تضعیف و توهین به شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است، صف آرایی کردید.
   
  عباسی  ادامه داد: همواره از آزادی بیان صحبت کردید اما به محض انتقاد، دهن منتقد را بستید و سخنرانی برخی منتقدین خود را لغو کرده اید، همیشه حرف‌های زیبا زده‌اید ولی به محض آن که خود را در خطر دیده‌اید، همه ی حرف‌های خود را زیر پا گذاشته اید. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.