• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فراهم شدن امکان نام نویسی آنلاین ورزشکاران برای دریافت کارت خدمات درمان
  کد خبر : 1958614

  فراهم شدن امکان نام نویسی آنلاین ورزشکاران برای دریافت کارت خدمات درمان

  فراهم شدن امکان نام نویسی آنلاین ورزشکاران برای دریافت کارت خدمات درمانReviewed by on Dec 25Rating: سید رضا گلدوزیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طراحی این ربات از مهر ماه سال جاری آغاز شد و پس از تایید در فدراسیون هیات پزشکی ورزشی به صورت آزمایشی از ابتدای دی به…

  فراهم شدن امکان نام نویسی آنلاین ورزشکاران برای دریافت کارت خدمات درمانReviewed by on Dec 25Rating:

  سید رضا گلدوزیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طراحی این ربات از مهر ماه سال جاری آغاز شد و پس از تایید در فدراسیون هیات پزشکی ورزشی به صورت آزمایشی از ابتدای دی به مدت سه ماه در این استان فعال شد.
  وی اظهار کرد: مقاومت باشگاه داران در مقابل بیمه کردن اعضا از مهمترین چالشها در حوزه فعالیت باشگاههای ورزشی است که با راه اندازی این ربات مشکل مزبور رفع شده و ورزشکاران می توانند به صورت آنلاین نسبت به پرداخت حق عضویت در کمیته خدمات درمان و بهره مندی از خدمات آن اقدام کنند.
  وی گفت: همچنین از طریق این ربات کار بازرسان نیز راحت تر انجام می شود و اطلاعات مربوط به بیمه شدگان به راحتی در اختیار قرار می گیرد.
  گلدوزیان افزود: بیمه شدگان می توانند با ارسال کد ملی خود در این سامانه از نحوه عضویت مطلع شوند.
  وی با بیان اینکه پس از دوره آزمایشی این ربات در تمام استانها قابلیت اجرا خواهد داشت، اظهار کرد: همچنین امکان نام نویسی آنلاین ورزشکاران در کمیته خدمات درمان از طریق سایت فدراسیون پزشکی ورزشی نیز فراهم شده است که اینک امکان نام نویسی از طریق این سایت فقط برای ورزشکاران خراسان رضوی وجود دارد.
  رئیس هیات پزشکی و ورزشی خراسان رضوی ادامه داد: پس از گذشت دوره سه ماهه آزمایشی طرح مزبور و رفع نواقص احتمالی امکان نام نویسی برای ورزشکاران سایر استانها نیز از طریق سایت فدراسیون فراهم می شود.
  هم اکنون ۳۲۰ هزار نفر در باشگاههای ورزشی خراسان رضوی فعالیت دارند.
  ۷۵۰۵ / ۶۰۵۳ خبرنگار: ندا جواهرفر ** منتشرکننده:محمد حسین علی مقدم

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.