• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مسوولان در خلخال برای مقابله با اعتیاد با یکدیگر تعامل کنند
  کد خبر : 1958576

  مسوولان در خلخال برای مقابله با اعتیاد با یکدیگر تعامل کنند

  مسوولان در خلخال برای مقابله با اعتیاد با یکدیگر تعامل کنندReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا ، فریدون بابایی روز یکشنبه در جلسه مجمع خیرین صیانت از آسیب دیدگان اعتیاد خلخال افزود: برای تحقق این موضوع بهره گیری از تجربیات نخبگان ، اندیشمندان و ریش سفیدان جامعه ضرورت…

  مسوولان در خلخال برای مقابله با اعتیاد با یکدیگر تعامل کنندReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا ، فریدون بابایی روز یکشنبه در جلسه مجمع خیرین صیانت از آسیب دیدگان اعتیاد خلخال افزود: برای تحقق این موضوع بهره گیری از تجربیات نخبگان ، اندیشمندان و ریش سفیدان جامعه ضرورت دارد.
  او گفت: مواد مخدر بزرگ ترین معضل اجتماعی و کانون همه ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی محسوب شده و حل ریشه ای این معضل نیازمند همت همگانی و همکاری صمیمانه مردم با مسوولان دست اندرکار مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر است.
  وی اظهار کرد: در شرایط فعلی دولت به تنهایی قادر به مقابله با این معضل اجتماعی خطرناک نبوده و برای درمان ریشه ای این معضل بکار گیری ظرفیت خیرین سلامت و همکاری تشکل های مردم نهاد غیردولتی با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خلخال ضرورت دارد.
  بابایی افزود: تجربه نشان داده که در هر برهه از زمان مسوولان با مردم صادق بوده و با آنها صادقانه سخن گفته اند بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه حل شده و زمانی که مردم به مسوولان بی اعتماد شده اند آسیب های جامعه افزایش یافته است.
  شهرستان خلخال با ۹۵ هزار نفر جمعیت در ۱۰۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
  بر اساس آمار ۵۰ درصد از جمعیت زندان خلخال را محکومان پرونده های مواد مخدر تشکیل داده و ۲۵ درصد زندانیان نیز به نوعی از آسیب های ناشی از مواد مخدر از جمله طلاق و یا ناتوانی در پرداخت مهریه به دلیل معتاد بودن در حبس هستند.
  خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشاردهنده: گیتی طالبی
  ۷۱۱۹/۶۰۱۸

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.