• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد هر مقاله و یادداشتی را در مورد آسیب‌های اجتماعی منتشر نکنند
  کد خبر : 1958570

  مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد هر مقاله و یادداشتی را در مورد آسیب‌های اجتماعی منتشر نکنند

  مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد هر مقاله و یادداشتی را در مورد آسیب‌های اجتماعی منتشر نکنندReviewed by on Dec 25Rating: شیرعلی خرامین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به برخی از آسیب‌های اجتماعی که در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از گذشته در حال ازدیاد است، اظهار کرد: یکی از این آسیب‌ها…

  مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد هر مقاله و یادداشتی را در مورد آسیب‌های اجتماعی منتشر نکنندReviewed by on Dec 25Rating:

  شیرعلی خرامین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به برخی از آسیب‌های اجتماعی که در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از گذشته در حال ازدیاد است، اظهار کرد: یکی از این آسیب‌ها متاسفانه در استان ما بیش از هر زمان دیگری در حال گسترش است که خانواد‌ه‌های زیادی را هم داغدار کرده است.

  عضو هیأت علم دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت همه می‌توانند در کاستن و یا کمک به افزایش این آسیب اجتماعی اثرگذار باشند که از جمله آن‌ها خانواده‌ها و یا رسانه‌ها هستند.

  این کارشناس آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: خانواده‌ها نقش اساسی در گسترش این آسیب مرگبار در جامعه دارند به طوری که ناخواسته و نادانسته به آن دامن می‌زنند.

  وی با زیان اینکه وقتی بعد از این آسیب اجتماعی مرگبار خانواد‌ه‌ها برای فرزندانشان مراسم‌های آن چنانی می‌گیرند معلوم است که برخی جوانان دیگری که دچار هم با دیدن این برنامه‌ها جرقه‌ای در ذهنشان ایجاد شود و با توجه به مشکلاتی که از قبل داشته‌اند دست به این اقدام مرگبار بزنند.

  خرامین در ادامه به نقش رسانه‌ها در این خصوص اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها علاوه بر این که با تیترها و خبرها و گزارش و تحلیل‌های خود می‌توانند در کاهش این بلای بزرگ اثربخش باشند در همان حال با درج مطالب غیر کارشناسی می‌توانند عکس قضیه عمل کنند.

  وی یکی دیگر از نکات منفی را که در رسانه‌ها موجب کمک به افزایش این آسیب مرگبار می‌شود را استفاده از برخی مقالات و یادادشت‌ها و گزارش‌هایی دانست که توسط افراد ناگاه منتشر می‌شود.

  این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی مقاله‌های غیرکارشناسی و بدون در نظر گرفتن وضعیت این آسیب اجتماعی چاپ و منتشر می‌شود باید منتظر عواقب سو این گونه مقالات و تحلیل‌ها باشیم.

  وی با قدردانی از رسانه‌ها و مطبوعات استان که نقش بی‌بدیلی در آگاهی بخشی در استان داشته و توانسته‌اند بسیاری از مشکلات را با شفافیت خود در کهگیلویه و بویراحمد برطرف کنند، تصریح کرد: اما در خصوص آسیب‌های اجتماعی هرگز نباید بی‌گدار به آب بزنند و مطالبی غیر کارشناسی را منتشر کنند که به افزایش و ترویج این آسیب‌ها کمک کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.