• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » باندبازی و سیاسی‌بازی از موانع بصیرت هستند
  کد خبر : 1958508

  باندبازی و سیاسی‌بازی از موانع بصیرت هستند

  باندبازی و سیاسی‌بازی از موانع بصیرت هستندReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در قالب حلقه صالحین بسیج کارمندان، اظهار داشت: همه امور در هستی بر اساس علت و معلول و سبب و…

  باندبازی و سیاسی‌بازی از موانع بصیرت هستندReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در قالب حلقه صالحین بسیج کارمندان، اظهار داشت: همه امور در هستی بر اساس علت و معلول و سبب و مسبب شکل می‌گیرد.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: در همه مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی، انسان نسبت به حوادثی که رخ می‌دهد مسؤول است و شاید بی‌خبر باشد اما غفلت پذیرفته نیست و باید هوشیار باشد.

  وی افزود: بصیرت یعنی بینایی و آگاهی با چشم دل که سبب تشخیص راه صحیح از راه باطل بر اساس ایمان و تقوا می‌شود.

  عبادی تاکید کرد: هرگاه دست از سیاسی‌بازی و باند‌بازی برداریم در همان لحظه نور بصیرت بر قلب ما وارد شده و سبب شکل‌گیری یوم‌الله‌هایی همچون ۹ دی می‌شود.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: مردم ایران در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بعد از سال‌ها سلطه‌گری استعمار با بصیرت خود را از سلطه استعمار نجات دادند و در روز ۹ دی سال ۸۸ نیز دوباره ۲۲ بهمن دیگری را رقم زدند.

  وی بیان داشت: در روز ۹ دی بار دیگر نور بصیرت به قلب مردم وارد شد و بعد از شبهات و تردیدهای بسیار به میدان آمدند، هرچند که افکار شیطانی برخی را به بی‌تفاوتی فرا می‌خواند.

  عبادی خاطرنشان کرد: ریشه همه خوبی‌ها در توحید و ریشه همه بدی‌ها نیز در شرک است.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شرک دارای دو نوع ظاهری و باطنی است و تمام مشکلات در خانواده و اجتماع از باطن کفرآمیز است.

  وی ادامه داد: فروپاشی خانواده‌ها از بی‌ایمانی است و مشکلات اجتماعی همچون فروش اجناس ناسالم، کم‌فروشی و دیگر خیانت‌ها نیز از عدم وجود ایمان است.

   عبادی تاکید کرد: بر همین اساس گاهی افراد در سیاست نیز با سرباز زدن از دستورات دین و قرآن به جبهه کفر می‌روند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: راه صحیح بر اساس ایمان و تقوا به‌وجود می‌آید و حقیقت توحید تقوا است و کسی که بندگی خدا را در نظر داشته‌باشد خداوند به طور یقین مرز بین حق و باطل را برای او مشخص می‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.