• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حنان در سر دو راهی عزل یا استعفا/خواسته ۹دی مردم لرستان،عزل شیخ هنجار شکن است
  کد خبر : 1958504

  حنان در سر دو راهی عزل یا استعفا/خواسته ۹دی مردم لرستان،عزل شیخ هنجار شکن است

  حنان در سر دو راهی عزل یا استعفا/خواسته ۹دی مردم لرستان،عزل شیخ هنجار شکن استReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بیان روز،هنوز مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی،خاطره تلخ فتنه گری عده ای ضد انقلاب را فراموش نکرده اند.  پس از فتنه۸۸برخی…

  حنان در سر دو راهی عزل یا استعفا/خواسته ۹دی مردم لرستان،عزل شیخ هنجار شکن استReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بیان روز،هنوز مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی،خاطره تلخ فتنه گری عده ای ضد انقلاب را فراموش نکرده اند.

   پس از فتنه۸۸برخی ها که همیشه به دنبال تامین منافع شخصی خود بودند و قصد دارند از مسئولیتی که به خاطر خون شهدا در این نظام بر عهده گرفته اند ،سوء استفاده کنند.

  شیخ هنجار شکن فرهنگ وارشاد لرستان از جمله افراد حاشیه سازی که بی محابا برای سوژه شدن رسانه های غربی دست به اقداماتی می زند که دل، اقشار مختلف مردم را خون می کند.

  توهین به دلسوزان نظام همچون آیت الله علم الهدی ابتدای حاشیه سازی فردی که به اصطلاح در دانشگاه معارف اسلامی تدریس می کرده است.

  بلافاصله همین هتاکی شیخ فرهنگ لرستان باعث واکنش سیاسیون ،اقشار مختلف مردم،حزب اللهی ها و دلسوزان نظام شد.

  کسی که به این راحتی اصول و ارزش ها را زیر پا می گذارد و این گونه به اشخاص دلسوز نظام توهین می کند چگونه می تواند برای حفظ نظام در لباس مسئولیت تلاش کند.

  باگذشت حدود ۳ماه از اجرای نمایش موهن لیلی نام تمام دختران ایران زمین است در لرستان و مخالفت های اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا،مجمع نمایندگان لرستان و حتی استاندار لرستان، ولی در مقابل شیخ هنجار شکن لرستان حاضر به عذرخواهی نشده و تاکنون این مدیرکل هتاک عزل نشده است.

  در این میان یک سوال مهم در اذهان عمومی شکل گرفته که چرا علی رغم خطای بزرذگ مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان باگذشت ۳ماه هنوز اقدامی در راستای عزل شیخ هنجار شکن صورت نگرفته است؟در واقع حنان به چه گروه یا طیف سیاسی در کشور وابسته که هر طور می خواهد در فرهنگ لرستان جولان می دهد و به هتاکی و توهین می پردازد؟

  آیا سران فتنه از حنان دفاع می کنند؟آیا وزیر جدید ارشاد از این مدیرکل هتاک حمایت می کند؟حنان واقعا ارتباطی با روحانی رئیس جمهور دارد؟پشت پرده حمایت از این مدیر کل هتاک که کمتر از ۲۴ساعت می بایست عزل شود ولی باگذشت ۳ماه هنوز عزل نشده چه گروه یا اشخاص سیاسی هستند؟تهدیدهای لفظی استاندار برای عزل حنان چه موقع عملیاتی می شود؟سفر معاون وزیر ارشاد و دیدارهای محرمانه با نماینده ولی فقیه در لرستان به عزل حنان و ساماندهی فرهنگی استان منتهی می شود؟چرا مجمع نمایندگان لرستان پس از یک بار مکاتبه ،موضوع عزل حنان را پیگیر نمی شوند؟صحت دارد حنان به دنبال راضی کردن برخی نمایندگان استان برای تشکیل جلسه ای جهت ابقا است؟

  سوالات فراوان دیگری که اذهان مردم و خانواده های معظم شهدا وکنشگران سیاسی را به خود مشغول کرده و تاکنون کسی هم جرات نکرده به آنها پاسخ دهد.

  به نظر می رسد که در لرستان فتنه فرهنگی در حال انجام و بازیگردان های این توطئه سعی دارند با استفاده از حنان،فرهنگ لرستان را به حاشیه بکشانند.

  در آستانه ۹دیماه به عنوان روز بصیرت لازم است متولیان امر تا قبل از این روز نسبت به عزل حنان اقدام کنند وگر نه پویش مردم عزل حنان در روز بصیرت پیام مقابله با فتنه گر را به گوش مسئولان خواهد رساند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.