• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جریانی با تمرکز بر نخبگان به دنبال ایجاد یأس در جامعه است/ استادان جوان سرمایه عظیمی هستند
  کد خبر : 1958451

  جریانی با تمرکز بر نخبگان به دنبال ایجاد یأس در جامعه است/ استادان جوان سرمایه عظیمی هستند

  جریانی با تمرکز بر نخبگان به دنبال ایجاد یأس در جامعه است/ استادان جوان سرمایه عظیمی هستندReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام محمدیان در پانزدهمین همایش سراسری دبیران هم‌اندیشی و استادان کشور با عنوان «هم‌اندیشی، راهبری فرهنگی، اقدام و عمل» که در سالن همایش‌های…

  جریانی با تمرکز بر نخبگان به دنبال ایجاد یأس در جامعه است/ استادان جوان سرمایه عظیمی هستندReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام محمدیان در پانزدهمین همایش سراسری دبیران هم‌اندیشی و استادان کشور با عنوان «هم‌اندیشی، راهبری فرهنگی، اقدام و عمل» که در سالن همایش‌های هتل تابان مشهد برگزار شد، با بیان اینکه مهمترین بحث برای جریان انقلابی امید به آینده استف گفت: در حال حاضر دستگاه عظیم رسانه‌ای در داخل و خارج برای نابودی جریان انقلابی متحد شده‌اند و این گونه القا می‌کنند که در این ۳۷ سال انقلاب اسلامی با وجود مقاومت شما اتفاقی صورت نگرفت.

  وی بیان کرد: در مدت این ۳۷ سال بارها تحقق وعده‌های الهی را شاهد بودیم و پیروزهایی را تجربه کرده‌ایم.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که هیچ کس تصور این پیروزی را نمی‌کرد، دین را عاملی مهم در این پیروزی دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در حالی به پیروزی رسید که در آن دوران دو ابر قدرت در دنیا وجود داشت که هر جنبشی در جهان متصل به آنها بود ولی این انقلاب با این دو ابر قدرت زاویه داشت.

  حجت الاسلام محمدیان ادامه داد: این دو ابر قدرت در به اتمام رسیدن دین اجماع داشتند و در این چنین شرایطی انقلاب اسلامی در ایران با دین به پیروزی رسید.

  وی با تاکید بر اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان عقب نشینی کردند، خاطرنشان کرد: کسانی که پیروزی‌های انقلاب اسلامی را نمی‌بینند، چشمان کم سویی دارند.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشوردر بخش دیگری از سخنانش به گروه تروریستی داعش اشاره کرد و افزود: غرب برای مقابله با ایران رو به شبیه‌سازی و زمینه پیدایش گروه‌های تکفیری را در منطقه به وجود آورد که از طریق دین به مبارزه با انقلاب اسلامی بیایند چون نقطه قوت کشور ما اعتقادات دینی است.

  حجت الاسلام محمدیان تفرقه و اختلاف بین نیروهای داخلی اسلامی را زا اهداف دشمن در به وجود آوردن گروه تروریستی داعش عنوان کرد و گفت: شاهد بودیم با اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی این منطقه دچار چه گرفتاری‌هایی شد.

  وی با مهم دانستن پیروزی حلب، خاطرنشان کرد: حلب و موصل مرکز جریان تفکر تکفیری بودند که با پیروزی ارتش سوریه در این مناطق که کانون کمر داعش در سوریه شکسته شد.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در انتقاد به افرادی که این پیروزها در منطقه را نمی‌بینند، خاطرنشان کرد: چقدر انسان باید چشمانش ضعیف باشد که این وعد‌ه‌های الهی را نبیند؟

  حجت الاسلام محمدیان با اشاره به اقدامات آمریکایی در خصوص حمایت از داعش بیان کرد: مسئولین این کشور به بیش از ۱۰۰ کشور سفر کردند که از آنها بخواهند از تکفیرها در منطقه حمایت کنند؛ اما اکنون صدای‌شان درآمد که طرح و برنامه‌هایشان در منطقه به هم‌ریخته است.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با انتقاد از کسانی که به مذاکره با آمریکا دل خوش کرده‌اند، توجه آنان را به حوادث منطقه و مقاومت مردم جلب کرد و افزود: این افراد از حوادث منطقه و ایستادگی و مقاومت مردم درس بگیرند و به بیراه نروند.

  حجت الاسلام محمدیان در بخش پایانی سخنانش به مسئله برجام و بد عهدی آمریکایی‌ها اشاره کرد و گفت: سه سال فرصت‌های کشور را صرف برجامی کردند که در نهایت توسط آمریکا نقض شد.

  وی تاکید کرد: جالب است در حال حاضر که چیز زیادی از این برجام باقی نمانده، برخی افراد به این کاغذ پاره‌ها امید دارند.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور عاقبت افرادی را که به دنبال بازی برد برد با دشمنان بودند را باخت دانست.

  حجت الاسلام محمدیان ادامه داد: مگر می‌شود انسان دنبال برد برد با دشمن باشد و در نهایت خودش نیز برد بدست آورد.

  وی با اشاره به فرصت هایی که صرف برجام شد، بیان کرد: چنانچه این فرصت صرف تولید داخل و حمایت از نخبگان می‌شد، امروز دچار چالش‌های اقتصادی نمی‌شدیم.البته باید متوجه باشیم که از هرجای ضرر بازگردیم به نفع ما است. باید به وعده الهی اعتماد کرد و بازگشت.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با اشاره به جریانی که در کشور یاس تولید می‌کند، خاطرنشان کرد: این جریان بیشتر بر نخبگان کشور تمرکز کرده تا ناامیدی را از افراد نخبه به توده مردم منتقل کند. این افراد به منظور رسیدن به هدف خود دم از مشکلات می‌زند و این درحالی است که هیچ راهکاری در حل این مشکلات ارائه نمی‌کنند.

  حجت الاسلام محمدیان ادامه داد: این افراد سعی دارند القا کنند که تمام راه‌ها برای حل مشکلات کشور به بن‌بست رسیده و نسخه‌شان برای جامعه تسلیم در برابر غرب است.

  وی با بیان اینکه آنان راهکار پیشرفت کشور را در سرسپردگی به غرب می‌دانند، ابراز داشت: بزرگترین جهاد این است ‌که در برابر این جریان ایستادگی کنیم. این جریان از دور باغ سرسبزی را به دیگران نشان می‌دهند حال آن که ساکنان این باغ با مشکلات مختلفی دست به گریبان هستند. این باغ سرسبز سراب است.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه استادان جوان در دانشگاه‌ها سرمایه عظیمی هستند، اولویت اصلی نهاد رهبری را توجه به این اساتید جوان دانست و بیان کرد: باید به این اساتید امید بدهیم، اما نه امید واهی.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.