• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » معامله ۱۱۸۳۴ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1958407

  معامله ۱۱۸۳۴ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۱۱۸۳۴ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز شنبه مورخه ۰۴/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۱۱۸۳۴ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)651 قرارداد…

  معامله ۱۱۸۳۴ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز شنبه مورخه ۰۴/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۱۱۸۳۴ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)651 قرارداد معامله و ۱۶۳۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۵۳۸۴۷۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۴۹۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۵۶۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۵۳۸۴۹۵ ریال که حاکی از رشد ۰.۵۴ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۴۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۵۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 190 قرارداد معامله و ۲۰۴۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۶۷۷۶۲۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۶۲۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۶۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۶۷۸۱۳۲ ریال که حاکی از رشد ۰.۵۱ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۶۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۷۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 330 قرارداد معامله و ۴۰۰۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۸۲۱۸۴۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۷۷۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۸۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۸۲۱۸۴۸ ریال که حاکی از رشد ۰.۴۶ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۷۷۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۸۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 1605 قرارداد معامله و ۵۲۱۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۰۰۰۶۹۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۹۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۰۱۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۰۰۰۶۹۵ ریال که حاکی از رشد ۰.۵۳ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۹۴۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۰۳۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 9058 قرارداد معامله و ۱۲۹۷۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۱۷۷۹۸۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۱۲۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۱۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۱۷۷۹۸۶ ریال ، که حاکی از رشد ۰.۵۸ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۱۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۲۲۰۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 11834 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز جمعه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۳۴ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۴۰۴۰ تومان معامله شد.


  معامله 11834 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، قیمت جهانی طلا در هفته ای که گذشت بار دیگر با کاهش همراه شده است. بر اساس این گزارش قیمت طلا برای هفتمین بار متوالی در هفته گذشته با کاهش همراه شده است که این طولانی ترین روند نزولی قیمت طلا در ۱۲ سال اخیر بوده است. تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در کوتاه مدت ۱۱۲۲ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا ۱۱۰۰ دلار کاهش خواهد یافت. از سوی دیگر سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی ۱۱۴۲ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا ۱۱۵۶ دلار افزایش می یابد. بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی منتظر تحولات قیمت طلا در هفته آتی هستند تا در خصوص سرمایه گذاری در بازار تصمیم گیری کنند.

  بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سکه بهار آزادی ۲۱.۶ است و با تقسیم عدد ۲۱.۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سکه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


  معامله 11834 در رینگ طلایی بورس کالا


  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.